Ostatnie miesiące roku to zawsze intensywny okres. W natłoku obowiązków i przedświątecznej gonitwie nie zapominaj o sobie! Od czasu do czasu warto zwolnić, by celebrować chwile oddając się drobnym przyjemnościom. Sezonowa oferta gorących napojów Starbucks to idealny sposób na miły moment dla siebie.

1Rozpieszczaj się i swoich bliskich!

Jedną z przyjemności, na którą bez wyrzutów sumienia możesz pozwolić sobie każdego dnia, jest chwila relaksu z kubkiem gorącej kawy w ręku. Starbucks zaprasza na trzy wyjątkowe sezonowe napoje, które gwarantują moment zapomnienia i dobre samopoczucie na resztę dnia.

Jeśli uwielbiasz toffi, to Toffee Nut Latte jest dla Ciebie! Doskonała Latte podana z bitą śmietaną i przyprawą toffi to drobna codzienna przyjemność, której nie sposób sobie odmówić. Zasługujesz na to, co najpyszniejsze.

Gingerbread Latte to propozycja dla tych, którzy już nie mogą się doczekać smaku i aromatu świątecznych wypieków. Syrop o smaku piernika wprowadzi Cię w świąteczny nastrój, a puszysta bita śmietana sprawi, że bez żalu odrzucisz wszystkie naglące sprawy na bok.

I dobrze! Przecież szczęśliwi czasu nie liczą!

Twoją słabością jest czekolada? Pofolguj sobie ulegając czarowi Honey Almond Hot Chocolate. To kuszące połączenie mokki z migdałowym syropem, wykończone czekoladową bitą śmietaną i miodem. Po prostu warte grzechu!

Pokoloruj rzeczywistość!

Wyróżnij się z tłumu charakterystycznym czerwonym kubkiem od Starbucks, którego pojawienie się dla milionów ludzi na całym świecie zwiastuje nadejście najbardziej wyczekiwanego okresu w roku. Świąteczna edycja kubków z zielonym logo to już wieloletnia tradycja społeczności Starbucks, przywodząca na myśl najmilsze chwile: słodkiej przyjemności dla podniebienia oraz radości spotkań z bliskimi. Rozgrzej i osłódź tę zimę pysznymi gorącymi napojami, które otrzymasz w najbardziej rozpoznawalnym świątecznym kubku na świecie.

Dziel się radością!

Zabierz do domu wyjątkową atmosferę Świąt za sprawą limitowanej mieszanki Christmas Blend. Połączenie wyselekcjonowanych ziaren kawy z Azji, Pacyfiku i Ameryki Łacińskiej od 30 lat cieszy się uznaniem miłośników kawy. Christmas Blend to doskonała okazja do celebrowania rodzinnych spotkań, ale również niezastąpiony prezent dla tych, z którymi pragniesz dzielić piękne świąteczne chwile. Słodka, korzenna i delikatna – idealnie komponuje się ze świątecznymi wypiekami. Na miłośników atmosfery panującej w kawiarniach Starbucks czeka Christmas Blend Espresso Roast – żywa, z cedrowymi nutami i ziołową pikantnością. Jej walory najlepiej podkreśla espresso dlatego została wybrana jako limitowana, opcjonalna baza do wszystkich napojów espresso w okresie świąt w kawiarniach.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF