Już za chwilę Święta! Spotkania w rodzinnym gronie, wszechobecny zapach choinki i smakowitych potraw – świąteczny klimat to czas wyjątkowy. Zanim jednak wszyscy zasiądą przy wspólnym stole, czeka nas cała lista przygotowań. Pomocników jest wielu, a wśród nich niezastąpione płyny do mycia naczyń Morning Fresh, dzięki którym sprawnie uporamy się z przedświątecznymi porządkami i zmywaniem stosu naczyń po świątecznej uczcie.

7

Lista przedświątecznych obowiązków zwykle jest długa i niejednemu panu czy pani domu spędza sen z powiek. Porządki, zakupy, gotowanie – wszystko musi być perfekcyjne, a każdy szczegół dopracowany jeszcze zanim zjawią się goście, a na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka. Wystarczy zastosować kilka prostych porad, które uprzyjemnią i skrócą czas przygotowań oraz poświątecznych porządków.

Pracowite początki…

Przedświąteczne porządki i przygotowania zabierają nam zwykle sporo czasu, dlatego warto dobrać sobie skutecznego pomocnika w czyszczeniu porcelanowych serwisów, kryształowych kieliszków czy szklanych kloszy żyrandoli i lamp. Starcie kurzu to nie wszystko, by cieszyć się ich idealnym blaskiem. Mycie w zmywarce tych delikatnych naczyń czy akcesoriów także nie wchodzi w grę. Niezwykle wydajne płyny do mycia naczyń Morning Fresh doskonale sprawdzą się podczas ogromu przedświątecznych porządków. Dzięki skoncentrowanej formule wariantu Morning Fresh Original już niewielka ilość płynu naniesiona na gąbkę wystarczy by skutecznie pozbyć się zabrudzeń nawet na najdelikatniejszych naczyniach takich, jak kryształy, kieliszki czy porcelana. Płynu wystarczy więc na porządki, poświąteczne zmywanie naczyń oraz jeszcze na długo po bożonarodzeniowej uczcie.

Morning Fresh podpowiada: Szkło będzie wyglądało jak nowe jeśli umyjemy je najpierw w ciepłej wodzie z dodatkiem skoncentrowanego płynu do mycia naczyń, a następnie opłuczemy w zimnej. Dzięki temu unikniemy zacieków. Wartościowe szkło i kryształy najlepiej jest myć samą pianą powstałą z płynu i wody. W ten sposób uchronimy je od zmatowień i zadbamy o ewentualne zdobienia.

… i Święta wśród czystych naczyń

Chyba nikt nie wyobraża sobie Świąt bez półmisków pełnych smakowitych potraw. Ciasta, pieczenie, dania z ryb, galarety – po uczcie trzeba się liczyć z tym, że w kuchni zastaniemy cały stos naczyń do pozmywania. Jest na to sposób – płyny do mycia naczyń Morning Fresh pomogą szybko usunąć z półmisków tłuszcz oraz przypalenia i zaschnięcia z brytfann i blach na ciasto. Silna, skoncentrowana formuła wariantów: cytrynowego Morning Fresh Lemon lub jabłkowego Morning Fresh Apple pomoże sprawnie pozbyć się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń i celebrować Święta z dala od kuchennych obowiązków.

Morning Fresh podpowiada: Na początek warto zanurzyć mocno ubrudzone naczynia w ciepłej wodzie, by dokładnie pozbyć się resztek i uniknąć szorowania, które nie zawsze jest wskazane. Chcąc zaoszczędzić czas przeznaczony na namaczanie, wybierz płyn o skoncentrowanej formule, który pozwoli szybciej i łatwiej uporać się z zaschniętymi resztkami jedzenia.

Poświąteczne sprzątanie

Święta, święta i po świętach. Oprócz miłych wspomnień i prezentów mamy jeszcze naczynia, które trzeba uporządkować. Osobom o wrażliwej skórze dłoni, Morning Fresh proponuje warianty płynów do mycia naczyń w formie balsamów: Morning Fresh Hydrate i Neutral. Ich super skuteczna, skoncentrowana formuła łączy siłę płynu do mycia naczyń z delikatnością działania na skórę dłoni oraz paznokcie. Zawarte w balsamach składniki powszechnie stosowane w kosmetyce – gliceryna, rumianek oraz witamina E, znane są ze swych właściwości odżywczych, kojących i ochronnych dla skóry.

Rekomendowana cena detaliczna płynów do mycia naczyń Morning Fresh: 900ml – 8,99 PLN, 450ml – 5,99 PLN, a balsamów o pojemności 400ml – 5,99 PLN

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF