Starbucks® przez cały rok dba o to, by stworzyć miejsce, w którym poczujemy atmosferę bycia razem z najbliższymi, tym bardziej Boże Narodzenia jest szczególnym okresem dla Starbucks®.  Podczas zimowych dni, dostępne będą limitowane edycje kaw w świątecznym wydaniu: Toffee Nut Latte, Gingerbread Latte i Orange Mocha oraz starannie dobrana mieszanka ziarnistej Christmas Blend.

image001Już od listopada w kawiarniach Starbucks® pojawią się sezonowe kawy: aksamitna Toffee Nut Latte, korzenna Gingerbread Latte i soczysta Orange Mocha oraz ziarnista Christmas Blend. One nie tylko rozgrzeją nas w zimowe dni, ale także sprawią, że już po pierwszym łyku poczujemy charakterystyczny dreszczyk oczekiwania na świąteczny czas, którego nie możemy się doczekać przez cały rok.

Ci, którzy wypatrują pierwszych płatków śniegu, jako zapowiedzi bożonarodzeniowego czasu, mogą wcześniej poczuć smak Świąt, sięgając po Toffee Nut Latte. Bogaty, maślany smak toffee i aromat ciepłych, prażonych orzechów to wspaniali partnerzy dla głębokiej kawy Espresso Roast i aksamitnego spienionego mleka. Całość zwieńczona jest kłębkiem bitej śmietany niczym śniegiem i otulona sosem toffee z orzechową posypką.

Kiedy zaczyna się sezon wieczorów przy kominku, ciepłych szalików i zimnych poranków, warto nieco te zimowe dni ocieplić miłością do bliskich. Nie lepszego sposobu na przekazanie pozytywnych emocji, niż zaproszenie najbliższych na Gingerbread Latte. Pokochacie smak świeżo upieczonego piernika połączonego ze świeżo zmieloną kawą espresso i spienionym mlekiem. Na czubku kawy nie może zabraknąć słodkiej chmurki z bitej śmietany posypanej rozgrzewającą gałką muszkatołową. W tej kawie
z pewnością poczujesz smak Świąt.

image003W tym roku Starbucks® przedstawia zupełnie nowy smak kawy
w świątecznym czerwonym kubku – Orange Mocha. Wszyscy kochają połączenie czekolady z pomarańczą i właśnie dlatego Starbucks® stworzył kombinację klasycznej Starbucks® Caffe Mocha i kropli pomarańczowego syropu. Kawę wieńczy kłębek słodkiej bitej śmietany oblanej sosem mocha. To idealna kawa na tegoroczne Święta.

Dla tych, którzy chcieliby pić swoją ulubioną kawę Starbucks® w domu, idealną propozycją jest świąteczna kawa ziarnista Christmas Blend. To łagodna mieszanka wysokiej jakości ziaren, w której swoje miejsce znajdują najlepsze przyprawy korzenne i cedrowe słodkie smaki, idealnie oddając ducha Świąt.

Świąteczne kawy Starbucks® są dostępne w kawiarniach na terenie całego kraju od listopada w cenach:

Toffee Nut Latte, Gingerbread Latte i Orange Mocha:

Tall – 13,90zł, Grande – 15.90, Venti –  16,90

Paczka 250g. kawy ziarnistej Christmas Blend –  28 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF