Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc powoli szykujemy się do celebrowania tego wyjątkowego czasu. Magiczną atmosferę świąt widać chociażby na wystawach sklepowych, ale świadczy o niej również wzmożony ruch w galeriach handlowych, gdzie poszukujemy prezentów dla najbliższych. Brakuje tylko śniegu…

Nie tylko coraz intensywniej rozglądamy się za prezentami, lecz także dekorujemy nasze domy i poszukujemy inspiracji. Ferrero przygotowało propozycję stylizacji świątecznych z wykorzystaniem pralin Ferrero Rocher, Raffaello i Mon Cheri. Czas wspólnie spędzony z rodziną przy dekorowaniu domu oraz inne tradycje, jak pieczenie ciasteczek czy ubieranie choinki składają się na wyjątkowość świątecznej aury.

Na specjalnie stworzonej stronie www.dekoracjeferrero.pl znajdziemy wiele przykładów ciekawego wykorzystania pralin przy ozdabianiu nie tylko wnętrza, ale również prezentów czy wigilijnego stołu. Tegorocznym ekspertem marki została Anthea Turner, znana z brytyjskiego programu „Perfekcyjna Pani Domu”, która jak nikt inny potrafi zadbać o wyjątkową atmosferę oraz doskonale wie, jak przygotować dom na święta.

1Ferrero wspólnie z Antheą przygotowało materiały filmowe które pokazują, jak przygotować świąteczny wieniec z wykorzystaniem Ferrero Rocher, w jaki sposób udekorować stół czy jak przyozdobić prezent pralinką Raffaello. Dodatkowo znajdziemy tam również porady, jak krok po kroku wykonać niektóre z prezentowanych w galerii ozdób. Ferrero przygotowało też specjalne szablony do pobrania, dzięki którym wytniemy idealne skrzydełka anioła, choinkę czy gwiazdkę.

2

Przygotowaniem świątecznych dekoracji i wystaw sklepowych coraz częściej zajmują się profesjonalni styliści. Ferrero jest jednak przekonane, że każdy – bez względu na swoje umiejętności – może sam wykonać piękne ozdoby, które zostaną docenione przez najbliższych przy okazji świątecznych spotkań. Aby samodzielnie przygotować efektowną dekorację, naprawdę nie potrzeba bardzo dużo czasu czy zdolności plastycznych – wystarczy dodać kilka złotych Ferrero Rocher do misy z szyszkami pachnącymi jeszcze lasem, by świąteczna atmosfera wypełniła cały dom.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF