Jutrzenka Colian, jak co roku, przygotowała specjalną edycję słodyczy na Boże Narodzenie. Bogata i różnorodna oferta obfituje w znane i lubiane produkty sztandarowych marek firmy – Goplana, Jeżyki, Mella. Spółka postawiła na bestsellery świąteczne m.in. Figurkę karmelową, Figurkę marcepanową czy czekoladę Marcepanową.

Bożonarodzeniowa oferta Jutrzenki Colian to propozycja dla całej rodziny. Na sklepowych półkach pojawią się zarówno dobrze znane konsumentom produkty, jak również słodycze specjalnie dedykowane nadchodzącym świętom. Słodycze z okolicznościowymi akcentami zostały przygotowane z myślą o wszystkich, którzy poszukują słodkich upominków lub smakołyków na świąteczny stół.

Oferta, podobnie jak w poprzednich sezonach, obejmuje świąteczny bestseller – figurki marki Goplana. Jedyne na rynku nadziewane figurki świąteczne dostępne są w dwóch smakach: Figurka karmelowa z wizerunkiem Mikołaja oraz Figurka marcepanowa z podobizną Aniołka. Kolejną propozycję stanowią Bakalie w czekoladzie – limitowany mix bakalii, zamkniętych w eleganckim opakowaniu w kształcie półksiężyca.

Na opakowaniach Rajskiego Mleczka o smaku waniliowym i czekoladowym oraz galaretek w czekoladzie Mella o smaku pomarańczowym, cytrynowym i wiśniowym umieszczono okazjonalne banderole. Z kolei na opakowaniu Śliwek w czekoladzie Goplana zamieszczono świąteczną owijkę. Szata graficzna banderoli i owijek jest utrzymana w ciepłej kolorystyce z motywem śnieżynek, korespondujących z pozytywnymi, zimowo-świątecznymi skojarzeniami. Bożonarodzeniowe wizualizacje opakowań tworzą efekt bloku na sklepowej półce.

Ofertę bożonarodzeniową uzupełniają kultowe czekolady marki Goplana: Oryginalna Mleczna i Klasyczna Gorzka oraz nadziewana Marcepanowa, plasująca się na drugiej pozycji sprzedażowej czekolad marcepanowych w okresie świątecznym. Ponadto w świątecznym asortymencie znajdują się Galaretki Mella o smaku czarnej porzeczki, wszystkie warianty smakowe ciastek Jeżyki, a także bakalii w czekoladzie marki Jutrzenka.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF