Dla wszystkich miłośników czekolady marka Wedel przygotowała niezwykłą niespodziankę – świąteczną aranżację wykonaną w całości z wedlowskiej czekolady. Będzie można ją podziwiać już w Mikołajki, w witrynie Wedla od ulicy Zamoyskiego.

Czekoladowa witryna w Fabryce Czekolady E.WedelKompozycja została wykonana z 850 kg wedlowskiej czekolady, największy jej element to choinka o wysokości 2 metrów i 60 centymetrów ważąca 380 kg. Dzieło mistrzów czekolady przedstawia przytulny, świąteczny pokój wyposażony w meble i dodatki. Całość konstrukcji, począwszy od ścian, przez elementy wystroju pokoju tj. krzesła czy stół, aż po najdrobniejsze szczegóły np. serwis do herbaty – wszystko zostało wykonane z wedlowskiej czekolady. Dodatkową atrakcją, która z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym, będzie czekoladowy pociąg ze specjalnym mechanizmem, dzięki któremu będzie poruszać się po torach!

To oryginalne dzieło stworzyli mistrzowie czekolady z Pracowni Rarytasów E.Wedel, pod okiem Maestro Czekolady Janusza Profusa. Niezwykłą witrynę będzie można podziwiać do końca stycznia.

Prezentacja czekoladowej aranżacji zainauguruje Czekoladowy Weekend w Fabryce E.Wedel. W trakcie zwiedzania goście poznają historię Fabryki na warszawskiej Pradze i jej założycieli, zobaczą wystawę czekoladowych rzeźb i figur, przekonają się, jak wygląda produkcja czekolady, a także spróbują najlepszych, wedlowskich produktów. Weekend Czekoladowy będzie na bieżąco relacjonowany na profilu Wedla na Facebooku (https://www.facebook.com/czekolada) oraz na stronie internetowej www.czekoladowyweekend.pl, na której pojawi się relacja na żywo naszego reportera Łukasza Jakóbiaka, znanego z  kanału 20m2 Łukasza.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF