Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas pełen radości i słodyczy. To właśnie wtedy celebrujemy świąteczne chwile i smaki oraz obdarowujemy bliskich i przyjaciół, tym co najlepsze. Doskonałym pomysłem na prezent są słodkości od E.Wedel – specjalnie przygotowane nowości oraz znane bestsellery w świątecznej odsłonie . Wszystkie słodkości z pewnością wprowadzą w wyjątkowy nastrój i sprawią dużo radości!

wedelW trakcie Świąt Bożego Narodzenia panuje niezwykła atmosfera ciepła, dobroci i chęci dzielenia się z innymi tym, co najlepsze. Częściej niż zwykle spędzamy wtedy czas z bliskimi i przyjaciółmi, obdarowujemy innych dobrym słowem oraz smakołykami. A pomagają nam w tym czekoladowe słodkości od E.Wedel, które towarzyszą wielu pokoleniom Polaków w ważnych chwilach.

Przed Świętami trwają także gorączkowe przygotowania, między innymi smacznych potraw, które uzupełniają radosną atmosferę tych niezwykłych dni. Nasze stoły uginają się wówczas od ciast i deserów, wytrwanych dań i drobnych przekąsek. Do ich tworzenia Polacy chętnie wykorzystują produkty najwyższej jakości od Wedla, m.in. kakao, sezamki, chałwę czy czekolady pełne.

Tegoroczna Bożonarodzeniowa oferta E.Wedel dostępna w świątecznej szacie graficznej pełna jest wyjątkowych, słodkich nowości. Idealne na zaskakujący i zabawny podarunek dla młodszych i tych starszych łasuchów Wedel przygotował duże tabliczki z niezwykłymi, wystrzałowymi dodatkami – cukrem strzelającym, drażami, czy… żelkami. Polecamy czekoladę „Bombową” białą z drażami i kwaśnymi cukierkami musującymi (240 g) oraz czekoladę „Bombową” mleczną z cukrem strzelającym, drażami i żelkami (240 g).

Czekolada „Bombowa” biała z drażami i kwaśnymi cukierkami musującymi
Masa netto: 240 g
Cena: ok. 9,99 zł

Czekolada „Bombowa” mleczna z cukrem strzelającym, drażami i żelkami
Masa netto: 240 g
Cena: ok. 9,99 zł

Wśród bożonarodzeniowych produktów nie mogło zabraknąć wedlowskich klasyków, które będą dostępne w specjalnym, świątecznym opakowaniu: czekolady gorzkiej, mlecznej i mlecznej z nadzieniem truskawkowym (100 g), które idealnie będą się komponować z pięknie udekorowanymi stołami podczas Świąt Bożego Narodzenia. A tabliczki w dużym formacie (220 g): czekolada gorzka, mleczna oraz Luksusowa mleczna z całymi orzechami w kartonikowych opakowaniach będą świetnym prezentem m.in. podczas świątecznych wizyt w rodzinnym gronie czy u najbliższych przyjaciół.

Czekolady gorzka, mleczna i mleczna z nadzieniem truskawkowym
Masa netto: 100 g
Cena: ok. 3,20 zł

Czekolada gorzka, mleczna oraz Luksusowa mleczna z całymi orzechami
Masa netto: 220 g
Cena: ok. 9,99 zł

Dla osób szukających prezentu dla kogoś, kto uwielbia tradycyjne smaki, perfekcyjnym wyborem będzie Ptasie Mleczko® kuszące niepowtarzalnym smakiem puszystej pianki oblanej aksamitną wedlowską czekoladą. Z okazji Świąt dostępne będą w specjalnej szacie graficznej Ptasie Mleczko® waniliowe, śmietankowe i Karmellove. Na sklepowych półkach pojawi się, tak jak w ubiegłych latach w tym okresie, dwuwarstwowe Ptasie Mleczko® waniliowo-czekoladowe.

Oferta pianek Ptasie Mleczko® na Święta Bożego Narodzenia
Masa netto: 380 g
Cena: ok. 12,20 zł

Podczas świąt nie może zabraknąć również kultowego Torcika Wedlowskiego. Pyszne, kruche wafle, przekładane kremem orzechowym, oblane oryginalną wedlowską czekoladą zachwycają nie tylko swoim niepowtarzalnym smakiem, ale również wyjątkową, ręcznie wykonaną dekoracją. Podczas świąt na Torciku pojawią się symbole Bożego Narodzenia.

Torcik Wedlowski
Masa netto: 250 g
Cena: ok. 14 zł

E.Wedel nie zapomina również o najmłodszych – przecież to właśnie dzieciaki najbardziej cieszą się z prezentów pod choinką. Doskonałym dodatkiem do Bożonarodzeniowej paczki jest Czekotubka – delikatny krem w wersji kakaowo-orzechowej w opakowaniu w kształcie i ze śmiesznym wizerunkiem Świętego Mikołaja oraz Czekotubka Karmellove w kolorowym opakowaniu, z uroczym reniferem. Te oraz inne słodkości od Wedla gwarantują, że tegoroczne Boże Narodzenie będzie pełne dziecięcej radości!

Czekotubka
Masa netto: 50 g
Cena: ok. 2,29 zł

Czekotubka Karmellove
Masa netto: 50 g
Cena: ok. 2,29 zł

Pełna oferta bożonarodzeniowa od E.Wedel:
* Baryłki 200 g
* Baryłki Cocktail 200 g
* Lalibelle 238 g
* Pasjonata mleczna 201 g
* Wiśnie z alkoholem 141 g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF