Święta Bożego Narodzenia to chwile, które od dziecka kojarzą się ze słodkościami. W domu unosi się zapach makowca, na choince wiszą lukrowane pierniki, a bliscy wręczają sobie słodkie podarunki. Aby umilić te wyjątkowe momenty, Nestlé przygotowało słodką, świąteczną ofertę znanych i uwielbianych pralin, czekoladowych figurek, wafelków i batonów.

 

Nestle AFTER EIGHT TrufleSpecjalnie na ten wyjątkowy czas Nestlé oferuje wyjątkową nowość – Nestlé Trufle. To wyrafinowane  czekoladki z mlecznym nadzieniem w kakaowej posypce, które zachwycają wysublimowanym smakiem. To doskonały prezent, który sprawi przyjemność pasjonatom czekoladowych słodyczy.

Wyśmienite praliny AFTER EIGHT od lat królują na liście słodkich upominków i są wyjątkowym deserem wieńczącym świąteczny obiad. W tym roku Nestlé oferuje klasyczne praliny AFTER EIGHT w Nestle AFTER EIGHTeleganckim świątecznym opakowaniu, które skrywają nadzienie o smaku miętowym, a także limitowane edycje deserowych czekoladek AFTER EIGHT o smaku marcepanu z miętową nutą i o smaku irish coffee z orzeźwiającą miętą.

 

 

Rozpływający się w ustach wafelek PRINCESSA przekładany kremem o niepowtarzalnym smaku włoskiego deseru tiramisu to specjalny prezent na święta dla miłośniczek wafelków PRINCESSA.

Nestle PRINCESSA tiramisu

 

Boże Narodzenie to czas radości szczególnie dla dzieci. Ich uśmiech, gdy znajdują słodkości pod choinką czy w kolorowej skarpecie powieszonej przy kominku, jest bezcenny. To z myślą o nich powstały świąteczne czekoladowe figurki w kształcie pingwina i renifera z pysznej mlecznej czekolady, wypełnione grzechoczącymi mini drażetkami SMARTIES w kolorowych, cukrowych skorupkach. Wiele radości i zabawy dostarczy dzieciom również tuba gigant pełna drażetek SMARTIES.

Schowek

Nestle figurka KIT KATNie ma świąt oczywiście bez św. Mikołaja! Dlatego w ofercie Nestlé nie mogło zabraknąć figurki KIT KAT w kształcie św. Mikołaja z mlecznej czekolady z zatopionymi w niej chrupiącymi kawałkami wafelka. To miły, słodki podarunek dla bliskich na święta lub popularne Mikołajki!

KitBoże Narodzenie to czas błogiego lenistwa i przerwy od codziennych obowiązków, a wiadomo, że czas na przerwę to czas na KIT KAT! Dla wszystkich fanów przerwy Nestlé przygotowało torbę wypełnioną batonikami KIT KAT w mini formacie – na wiele małych przerw, których podczas świąt nie brakuje. Idealna do dzielenia się z bliskimi jest również torba pełna mini batonów LION, które są bardzo chrupiące!

 

Sugerowane ceny słodyczy dostępnych w świątecznej ofercie Nestlé. Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktu na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

Czekoladki Nestlé Trufle 250 g, cena sugerowana ok. 24,90 zł

Praliny AFTER EIGHT z nadzieniem o smaku marcepanu i miętową nutą 300g, cena sugerowana ok. 20,20 zł

Praliny AFTER EIGHT z nadzieniem o smaku irish coffee i miętową nutą 300g, cena sugerowana ok. 20,20 zł

Praliny AFTER EIGHT z nadzieniem o smaku mięty 200g, cena sugerowana ok. 12,00 zł

Wafelek PRINCESSA z kremem o smaku tiramisu 35g, cena sugerowana ok. 1,30 zł

Tuba Gigant SMARTIES 170g, cena sugerowana ok. 8,25 zł

Figurka pingwina SMARTIES 100g, cena sugerowana ok. 8,70 zł

Figurka renifera SMARTIES 100g, cena sugerowana ok. 8,70 zł

Figurka św. Mikołaja KIT KAT 100g, cena sugerowana ok. 8,70 zł

Torba KIT KAT Mini 200g, cena sugerowana ok.  10,00 zł

Torba LION Mini 216g, cena sugerowana ok. 8,40 zł

Świąteczne produkty będą prezentowane w sklepie na standach w formacie ćwierć palety, zaprojektowanych tak, by przypominały choinkę i wprowadzały konsumentów w świąteczny nastrój. W kanale nowoczesnym pojawią się ćwierćpalety zatowarowane słodyczami, a w kanale tradycyjnym standy prezentujące zarówno świąteczne słodycze jak i kawę NESCAFÉ.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF