Firma Colian, jak co roku, przygotowała specjalną edycję słodyczy na Boże Narodzenie. Bogata i różnorodna oferta zawiera produkty sztandarowych marek firmy – Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Jeżyki oraz Mella. Obejmuje produkty dedykowane dzieciom, dorosłym i wyroby w standardowej szacie graficznej.

Spółka Colian, z myślą o magicznym czasie Świąt Bożego Narodzenia, przygotowała specjalną ofertę słodyczy. Bożonarodzeniowa propozycja obfituje w znane i lubiane produkty w opakowaniach ze świątecznym motywem, a także w standardowej szacie graficznej. Obejmuje szeroki wachlarz czekolad, pralin, czekoladek, cukierków, trufli, galaretek, bakalii w czekoladzie, ciastek oraz figurek, które łączy wysoka jakość i wyborny smak.

6

Świąteczną ofertę dla dorosłych tworzą cenione praliny, w tym Śliwka Nałęczowska w czekoladzie i Wiśnie w likierze. Nie zabrakło w niej wyśmienitych czekoladek z aksamitnymi, alkoholizowanymi nadzieniami, m.in.: Czekoladowe Tajemnice, Czekoladki z Klasą, Złote Czekoladowe Kreacje, Pistachio, Złota Malaga, Caffe i  Chocolate Creations. Kolejną propozycję stanowią puszyste pianki Rajskie Mleczko o smaku waniliowym, cukierki Toffino i galaretki w czekoladzie Mella, oferowane w czterech owocowych smakach. Opakowania produktów zyskały specjalną grafikę z motywem złotej bombki. Dzięki eleganckiej szacie graficznej będą stanowiły efektowną ozdobę świątecznego stołu.

Bożonarodzeniowa propozycja dla dzieci obejmuje czekolady marki Goplana: Alpejską i Truskawkową, figurki z nadzieniem karmelowym: Mikołaj, Renifer i Bałwanek, czekoladki L’Amour, galaretki Jolly Baby z nadzieniem oraz cukierki Krówka Mleczna i Mister Ron. Opakowania produktów dedykowanych dzieciom zdobią świąteczno-zimowe akcenty, z dominującym wizerunkiem Mikołaja i renifera.

7

Ofertę świąteczną uzupełniają słodycze wpisujące się w wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia: kultowe czekolady Oryginalna Mleczna i Klasyczna Gorzka Goplana, unikatowe ciastka Jeżyki oraz bakalie w czekoladzie Jutrzenka. Na wagę dostępne są czekoladki: Świątecznie Zakręcone, Trufle Świąteczne, Gwiazdkowy Mister Ron i Trufla Choinkowa.

Słodycze z oferty świątecznej sprawdzą sięjako przekąska podczas spotkań z najbliższymi, a także eleganckie prezenty i słodkie upominki pod choinkę. Konsumenci mają do wyboru produkty w wielu formatach podania i na różnych poziomach cenowych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF