Sezon prezentowy coraz bliżej. Dla większości z nas to intensywny czas szukania pomysłów na oryginalne upominki dla najbliższych.W kawiarniach Starbucks czeka wiele ciekawych propozycji dla tych, którzy chcą podzielić się radością z innymi – mieszanka Christmas Blend, karta lojalnościowa My Starbucks Rewards™czy oryginalny kubek Starbucks.Wszystkie zainspirowane pasją do kawy z pewnością przypadną do gustu obdarowanym.

Starbucks_Zestaw (3)Świąteczny aromat w każdym domu

Pewne smaki i zapachy towarzyszą nam od lat i przywodzą na myśl wyjątkowe chwile.Jednym z nich jest unoszący się w całym domu aromat kawy Christmas Blend. Starannie sporządzana wg unikalnej receptury,w wielu domach już od 30 lat stanowi ważny element świątecznego rytuału.Na jej niezapomniany smak składa się kompozycja rzadkich ziaren Sumatry, które dojrzewają od 3 do 5 lat, żywszych nut ziaren z Ameryki Południowej i łagodnych odmian indonezyjskich. „Każdy rocznik Christmas Blend to wyjątkowe połączenie świątecznych smaków. Dzielenie się z najbliższymi tą unikalną mieszanką umili czas świątecznych spotkań i pozwoli zatrzymać tę atmosferę na dłużej” – mówi Magdalena Jurdziak – Marketing Manager CEE.

Karta podarunkowa, czyli prezent doskonały!

Miłym prezentem dla każdego miłośnika kawy będzie karta lojalnościowa My Starbucks Rewards™, doładowana dowolną kwotą.Korzystanie z niej daje dostęp do specjalnych promocji i ofert, dzięki którym osoba obdarowana poczuje się naprawdę wyjątkowo. Na uczestników programu My Starbucks Rewards™czekają m.in. takie niespodzianki jak pyszny prezent w dniu urodzin czy zaproszenia do uczestnictwa w wydarzeniach dedykowanych tylko dla członków.Posiadacze karty mają także możliwość zbierania Gwiazdek i odbierania nagród za dokonywane zakupy, dzięki czemukażda wizyta w Starbucks to podwójna przyjemność. Dla miłośników nowoczesnych technologii powstała aplikacja mobilna, będąca uzupełnieniem programu, która ułatwia płatności, zarządzenie kontem i nagrodami.

Wszystko kręci się wokół kubka… kawy!

Każdy z nas ma swoje przyzwyczajenia związane z piciem kawy. Podarujmy bliskiej osobie świąteczny, oryginalny kubek Starbucks, a z pewnością stanie się on jej ulubionym gadżetem.Natomiast dla tych, którzy nawet na chwilę nie lubią rozstawać się ze swoim kubkiem, idealnym rozwiązaniem będzie jeden z oryginalnych Tumblerów Starbucks. Te termiczne kubki doskonale utrzymują ciepło i pozwalają na rozgrzanie się podczas zimowych spacerów. Dla miłośników większych doznań w kawiarnianych czekają specjalnie skomponowane zestawy świąteczne. W ofercie są gotowe propozycje, ale można również skomponować własny, zgodnie ze preferencjami.

Ceny:
Kubki ze świątecznymi wzorami – 49 zł
Tumblery – od 49 do 99 zł
Kawa Christmas Blend – 33 zł
Kawy Starbucks – 28 zł
Syropy Smakowe – od 17 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF