Suszenie zapasów na zimę coraz częściej dotyczy nie tylko grzybów. Wiele osób decyduje się na samodzielne przygotowanie smacznych przekąsek w postaci suszonych śliwek, bananów, buraczków. Nowa suszarka MSG-05 firmy MPM pomoże szybko i skutecznie ususzyć zarówno grzyby, jak i owoce, warzywa, kwiaty czy zioła.

MSG-05Model MSG-05 posiada cztery sita o średnicy 33 cm. Możliwość regulacji wysokości od 2,5 do 4,5 cm sprawia, że z łatwością ułożyć można na nich na przykład całe morele, śliwki oraz większe kawałki warzyw. Dodatkowo, przeźroczyste ścianki i pokrywka pozwalają na bieżąco kontrolować proces suszenia.Przez lata suszenie żywności było domeną grzybiarzy. Obecnie wraz ze zmieniającymi się trendami żywieniowymi, coraz więcej osób suszy również owoce, warzywa. Stanowią one idealną alternatywę dla słodkich i nie do końca zdrowych ciasteczek czy cukierków, chętnie przegryzanych wieczorami. Ponadto, tak zakonserwowane przekąski można przechowywać przez długi czas i cieszyć się nimi również zimą. Przygotowywanie zapasów przyspieszy i ułatwi nowa suszarka firmy MPM o nowoczesnym designie.

Urządzenie łączy w sobie funkcjonalność z minimalistycznym i nowoczesnym wzornictwem. Podstawa w kolorze szarości, w zestawieniu z przeźroczystymi sitami nadaje suszarce eleganckiego charakteru, pasującego do współczesnych wnętrz.

Suszarka do grzybów MSG-05

Cena: 149 zł

Opis:

– szybko i skutecznie suszy: grzyby, owoce, warzywa, kwiaty i zioła

– średnica sita 33 cm

– 4 przeźroczyste sita z możliwością regulacji wysokości od 2,5 do 4,5 cm

Parametry techniczne:

– zasilanie: 230 V 50 Hz

– moc: 250 W

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF