W święta każdy dom opływa w zapachy. Pachnie nie tylko choinką, ale przede wszystkim pysznymi bożonarodzeniowymi potrawami. Wśród woni dominuje specyficzny zapach ciast z bakaliami. Wypieki z suszonymi Śliwkami, Morelami i Żurawiną od marki KRESTO i w tym roku zapewnią ucztę dla zmysłów wszystkich domowników.

Przygotowania czas zacząć

Świąteczna gorączka już niedługo da o sobie znać.  Tłumy w sklepach, problem z podjęciem decyzji przy sklepowej półce to scenariusz, którego warto uniknąć podczas tegorocznych przygotowań. Z wyprzedzeniem można przecież zaopatrzyć się w niezbędne produkty z długą datą przydatności do spożycia, takie jak bakalie. Z tych, których nie może zabraknąć w naszej kuchni wymienić należy suszoną śliwkę, morelę i żurawinę. Piernik, keks, kutia czy kompot
z suszu nie smakowałyby tak samo bez tych istotnych składników. Suszone bakalie marki KRESTO, możemy potraktować nie tylko jako produkty ułatwiające przygotowanie świątecznych potraw, ale również jako zdrową alternatywę dla słodyczy. Stanowią bowiem pełną błonnika, witamin i mikroelementów przekąskę. Dodatkowo, wsypane do salaterki będą stanowiły efektowną ozdobę na stołach.

kr_sliwki_200Dobry wybór – KRESTO

W święta, kiedy pragniemy szybko zrobić zakupy, trudno zdecydować się na konkretny produkt. Dostępność niezliczonych ilości towarów sprawia, że cały proces zakupowy jest przedłużony. Jak zatem spośród wielu proponowanych artykułów spożywczych wybrać ten właściwy, nie tracąc czasu? Nagrody i oceny niezależnych instytucji mogą być wskazówką. Jakość produktów sygnowanych marką KRESTO potwierdzona została przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. W kategorii Ekskluzywna Polska Marka, KRESTO wyróżnione zostało godłem Polish Exlusive 2013. Nagrody w konkursie otrzymały marki selektywne o ugruntowanej pozycji, silne wizerunkowo oraz identyfikowane z komfortem i luksusem. Wyróżnienie jest wyrazem nie tylko uznania środowiska branżowego, ale co bardzo istotne podpowiedzią dla klientów, który produkt warto wybrać.

 

Święta, święta i po świętach. Zanim jednak wypowiemy tę maksymę warto zadbać, aby tegoroczne przygotowania nie spędziły snu z powiek, a potrawy zaskoczyły wszystkich domowników wyjątkowym smakiem, świeżością i zapachem, co gwarantują suszone Śliwki, Morele oraz Żurawina marki KRESTO.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF