Niemiecka marka Rabenhorst oferuje bogaty wybór wysokojakościowych, naturalnych soków owocowych – od esencjonalnych, czystych soków 100% owoców, po odżywcze i pożywne, warzywne smoothies. Asortyment marki nieustannie się powiększa, elastycznie reagując na zapotrzebowanie rynku – wśród soków funkcjonalnych marki Rabenhorst zadebiutował właśnie oryginalny i organiczny jednocześnie Sok funkcjonalny na bazie trawy pszenicznej, zielonej herbaty i spiruliny.

koktajl-z-kielkow-pszenicySok funkcjonalny to nic innego jak połączenie wartości odżywczych, pochodzących z dodatków typu superfoods, z sokami przecierowymi. Soki funkcjonalne mają za zadanie dostarczyć organizmowi  minerałów, witamin oraz cennego błonnika pokarmowego, dodatkowo zaś oczyszczają organizm z toksyn, poprawiając tym samym samopoczucie i wydolność fizyczną. Oczywiście, w zależności od poszczególnych składników, zalety konkretnego soku funkcjonalnego są inne.

Najnowsza propozycja marki Rabenhorst opiera się na trzech niesamowitych roślinach, zaliczanych do kategorii superżywnosci – trawie pszenicznej, zielonej herbacie i spirulinie. Wszystkie te zielone cuda znane są ze swoich fenomenalnych właściwości prozdrowotnych, dlatego chętnie włączane są do codziennego jadłospisu przez osoby, dbające o zbilansowaną dietę. O ile jednak, jak dotąd, przygotowanie porannej bomby witaminowej ze świeżej trawy pszenicznej czy alg było dla statystycznej rodziny niemożliwe, obecnie dostępny jest nie tylko produkt gotowy do spożycia w każdej chwili, lecz przede wszystkim produkt organiczny, gwarantujący bogactwo naturalnych wartości odżywczych. Sok z trawy pszenicznej zawiera bowiem tak wiele pozytywnych właściwości, że nie sposób wymienić wszystkich – dotlenia, neutralizuje toksyny, przedłuża życie komórek, oczyszcza krew, pobudza metabolizm, wspomaga detoks, obniża ciśnienie krwi, stymuluje tarczycę, koi oparzenia, regeneruje zwiotczałą oraz łuszczącą się skórę, goi zadrapania, odbudowuje układ odpornościowy i zawiera co najmniej 13 witamin, wszystkie 20 aminokwasów i ponad 30 innych enzymów. Dodatkowo, trawa pszeniczna, w przeciwieństwo do ziaren pszenicy i samego zboża, nie zawiera glutenu, a w połączeniu z zieloną herbatą i spiruliną stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety w niezbędne makro- i mikroskładniki odżywcze – szczególnie w okresie zimowym i podczas stosowania diet redukcyjnych.

www.victualia.pl

Marka: Rabenhorst

Pojemność:  750 ml

Cena: 13 zł

Importer: Victualia Saluber

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF