Dystrybutor marki Sunqiuck – firma INDEX FOOD, wprowadziła na rynek polski kolejny produkt z serii znanych i cenionych od lat napojów owocowych w koncentratach Sunquick.        

   

           Sunquick z OWOCÓW TROPIKALNYCH Sunquick to super skoncentrowany napój, który zawiera min. 50% soku owocowego – z ananasów, pomarańczy, marakui, mango, bananów i moreli.  Z jednej butelki tropikalnego Sunquicku o pojemności 580 ml można otrzymać aż 25 szklanek gotowego napoju dla całej rodziny!             Sunquick nie zawiera sztucznych aromatów i słodzików, a także sztucznych barwników (barwiony jest naturalnym beta karotenem), co więcej –  został wzbogacony dodatkowo witaminą C. Dzięki temu 1 szklanka gotowego napoju zaspokaja 30% dziennego zapotrzebowania dorosłego człowieka na tę witaminę. Harmonijny, bogaty bukiet smakowy przenosi nas bezpośrednio do słonecznej tropikalnej dżungli – bez względu na pogodę za oknem.

Sunquick to doskonała alternatywa dla nektarów i gotowych soków do picia – za nieporównywalnie niższą cenę.  Dodatkowo wygodna, szklana butelka ułatwia transport i przechowywanie, a zakrętka z tzw. niekapkiem zapewnia prostą i praktyczną obsługę – niezależnie od miejsca. Dystrybutor proponuje produkt 580 ml w sugerowanej cenie 12.99 zł.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF