Czy natura potrzebuje ulepszeń? Kotányi udowadnia, że nie! Ten austriacki producent przypraw wprowadził właśnie do sklepów największą na polskim rynku kolekcję w 100 proc. naturalnych mieszanek przypraw. Nie znajdziemy w nich nawet śladowych ilości konserwantów, sztucznych aromatów  czy glutaminianu sodu. Kotányi – bo w zdrowej kuchni ważny jest w 100 proc. naturalny smak i aromat!

Nową kolekcję Kotányi tworzy ponad 30 rodzajów mieszanek najwyższej jakości przypraw, które nadają potrawom bogaty aromat i w 100 proc. naturalny smak. Bez względu na to, czy jesteśmy jaroszami, czy też lubujemy się w mięsnych potrawach, wśród nowych mieszanek Kotányi odnajdziemy takie, których aktualnie potrzebujemy, w tym Mieszanki przypraw do Gyrosa, Curry czy Chili Con Carne. Producent zadbał o gusta zarówno tych, którzy cenią sobie rodzime smaki, jak i osób lubiących kulinarne podróże w stronę Azji czy południowej Europy. Z nowymi mieszankami przypraw Kotányi wydobycie apetycznego zapachu i wyjątkowego smaku potrawy odbywa się bez dodatku glutaminianu sodu, konserwantów czy sztucznych aromatów. Z myślą o zdrowiu swojej rodziny, warto zastąpić nimi produkty zawierające te odradzane przez dietetyków składniki. Wśród nowych przypraw Kotányi znajdują się także aromatyczne marynaty do mięs pozbawione soli i sztucznych dodatków.

 Naturalny smak – teraz w ładniejszych i bardziej funkcjonalnych opakowaniach

Dla Naszej wygody, producent dobrał kolory opakowań do intuicyjnych skojarzeń ze składem przypraw. I tak np.  jasnopomarańczowe barwy znajdziemy na opakowaniach nowej linii naturalnych mieszanek przypraw, czerwone torebki Kotányi zawierające różne rodzaje papryki, brązowe – aromatyczne przyprawy korzenne, czarne zaś przypisane są dla pieprzu. Na nowych opakowaniach producent zamieścił wyraziste, apetyczne zdjęcia przypraw, a także widoczne na pierwszy rzut oka hasła dotyczące ich składu i zalet. Miłośników gotowania ucieszy umieszczony na opakowaniu przepis na smaczne danie z wykorzystaniem każdej przyprawy. Producent zwiększył także gramaturę popularnych przypraw, takich jak majeranek czy liść laurowy, a także unowocześnił sposób otwierania opakowań poprzez zastosowanie technologii laserowego nacięcia. Aby zachować na dłużej świeżość i bogaty aromat przypraw, opakowania Kotányi chronione są przez cztery warstwy folii zabezpieczającej.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF