Od 2 października we wszystkich restauracjach McDonald’s do każdego Chicken Box’a będzie można dokupić dodatki w promocyjnej cenie. Dodatkowo do każdego zakupu Chicken Box’a goście dostaną butelkę Lipton Ice Tea o smaku cytrynowym. Do oferty powracają również Frytki Zakręcone.

 

Chicken Box to propozycja dla fanów kurczaka, którzy cenią sobie różnorodność i lubią się dzielić. Regularny Chicken Box składa się z 3, a duży z 5 porcji produktów z przepysznego białego mięsa kurczaka. Jedna porcja to 4 skrzydełka Chicken Wings lub 6 kawałków Chicken McNuggets albo 20 kuleczek Chicken McBites.2272-n-a

Chicken Wings to delikatne skrzydełka kurczaka skąpane w aromatycznych ziołach w złocistej panierce.

Chicken McNuggets to wyśmienite, rumiane kawałki kurczaka otoczone chrupiącą panierką.

Chicken McBites to małe kawałeczki soczystej piersi kurczaka z dodatkiem aromatycznego pieprzu w chrupiącej panierce.

Do każdego Chicken Box’a można dobrać jeden z sześciu sosów. Do wyboru są sos śmietanowy, słodko-kwaśny, musztardowy, chili-lemon, barbecue i Blue Cheese.

Teraz, do każdego Chicken Box’a goście otrzymają 500ml butelkę cytrynowej Lipton Ice Tea gratis, a ponadto mogą dokupić małą porcję frytek lub małą sałatkę lub mały napój za cenę 2 zł każdy. Co ciekawe, ilość porcji dodatków nie jest ograniczona, dlatego za każdą z nich goście zapłacą tylko 2zł.

Oferta produktowa zostaje również powiększona o dobrze znane Frytki Zakręcone z sosem śmietanowym. Te produkty o charakterystycznym kształcie są dostępne w McZestawach zamiast frytek lub sałatki, jak również osobno.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF