Z coraz większym zniecierpliwieniem oczekujemy europejskiego święta piłki nożnej. Przed nami 31 meczów, każdy z nich będzie niesamowitym przeżyciem dla fanów futbolu. Euro 2012 to również życie kibiców. Jego nieodłącznym elementem jest jedzenie. Marka OLE! podpowiada jakie przekąski przygotować na tę piłkarską ucztę.

 

Na sklepowych półkach, w specjalnych „strefach kibica” czeka 200 tysięcy słoiczków OLE! ze specjalną piłkarską zawieszką. Praktyczna zawieszka w kształcie piłki kryje przepisy na smaczne i proste przekąski, dla wszystkich spragnionych sportowych i kulinarnych przeżyć. Promocyjne opakowania OLE! idealnie pasują do sklepowej strefy kibica i stanowią kompleksową propozycję przekąskową dla kibiców. Główni rozgrywający w przekąskowych mistrzostwach OLE! to Cebulka marynowana srebrna, Czosnek chilli w oleju, Oliwki zielone drylowane, Suszone pomidory w oleju z ziołami, Party Mix sałatka o smaku łagodnym oraz Pieczarkowy HIT: pieczarki marynowane z marchewką i cebulą.

Każdy prawdziwy kibic wie, że emocje podczas meczu sięgają zenitu. Jest śmiech, złość, są łzy szczęścia i łzy rozpaczy. Taka sinusoida wrażeń może zmęczyć nawet najtwardszego fana piłki. Na pokrzepienie warto sięgnąć po smaczną i pożywną przekąskę OLE!, która pomoże nabrać sił w przerwie meczu. Z produktami OLE! seria przekąskowych zagrań jest zawsze efektowana. Każdy przysmak smakuje jak upragniony GOL!

 

 

Produkty biorące udział w akcji:

Cebulka marynowana srebrna 305 ml

Czosnek chilli w oleju 212 ml

Oliwki zielone drylowane całe 314 ml

Party Mix sałatka o smaku łagodnym 450 ml

Pieczarkowy HIT – pieczarki marynowane z marchewką i cebulą 305

Suszone pomidory w oleju z ziołami 305 ml

 

 

Strzelaj GOLE z OLE!

Z coraz większym zniecierpliwieniem oczekujemy europejskiego  święta piłki nożnej. Przed nami 31 meczów, każdy z nich będzie niesamowitym przeżyciem dla fanów futbolu. Euro 2012 to również życie kibiców. Jego nieodłącznym elementem jest jedzenie. Marka OLE! podpowiada jakie przekąski przygotować na tę piłkarską ucztę.

Na sklepowych półkach, w specjalnych  „strefach kibica” czeka 200 tysięcy słoiczków OLE! ze specjalną piłkarską zawieszką.  Praktyczna zawieszka w kształcie piłki kryje przepisy na smaczne i proste przekąski, dla wszystkich spragnionych sportowych i kulinarnych przeżyć.  Promocyjne opakowania OLE!  idealnie pasują do sklepowej strefy kibica i stanowią kompleksową propozycję przekąskową dla kibiców. Główni rozgrywający w przekąskowych mistrzostwach OLE! to Cebulka marynowana srebrna, Czosnek chilli w oleju, Oliwki zielone drylowane, Suszone pomidory w oleju z ziołami, Party Mix sałatka o smaku łagodnym  oraz Pieczarkowy  HIT: pieczarki marynowane z marchewką i cebulą.

Każdy prawdziwy kibic wie, że emocje podczas meczu sięgają zenitu. Jest śmiech, złość, są łzy szczęścia i łzy rozpaczy. Taka  sinusoida  wrażeń może zmęczyć nawet najtwardszego fana piłki. Na pokrzepienie warto sięgnąć po smaczną i pożywną przekąskę OLE!, która  pomoże nabrać sił w przerwie meczu.  Z produktami OLE! seria przekąskowych zagrań jest zawsze efektowana. Każdy przysmak smakuje jak upragniony GOL!

 

 

 

Produkty biorące udział w akcji:

Cebulka marynowana srebrna 305 ml

Czosnek chilli w oleju 212 ml

Oliwki zielone drylowane całe 314 ml

Party Mix sałatka o smaku łagodnym 450 ml

Pieczarkowy HIT – pieczarki marynowane z marchewką i cebulą 305

Suszone pomidory w oleju z ziołami 305 ml

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF