Dzień Dziecka to nie tylko niezwykły czas dla naszych dzieci, ale także dla na nas, dorosłych. Bo przecież dla rodzica nie ma nic wspanialszego jak szczęście i uśmiech na buziach pociech. Tego dnia każde dziecko chce być obdarowane zaskakującymi prezentami. Nimm2 Śmiejżelki Mlekoduszki to znakomity i kreatywny pomysł, aby sprawić prawdziwą radość. Z tymi żelkami na dzieci czeka całe mnóstwo zabawy, a przecież o to właśnie chodzi!

nimm2 Lachgummi Milchgeister Beutel 90gDzień Dziecka to święto wszystkich maluchów. Na tę okazję czekają one przez cały rok, dlatego prezenty od dorosłych powinny być oryginalne, kolorowe i radosne. Dla dorosłych Dzień Dziecka to okazja do podkreślenia pięknej więzi, siły rodzicielstwa i zaangażowania, a także pomysłowości – dzieci uwielbiają niespodzianki!

Pamiętajmy jednak, że przygotowanie upominku dla maluchów to nie lada wyzwanie. Niezależnie od tego, na co padnie nasz wybór, w paczuszce nie może zabraknąć smakowitych łakoci! Nimm2 Śmiejżelki Mlekoduszki są idealnym pomysłem na dodatek do prezentu na Dzień Dziecka. Żelki z witaminami, sokiem i dodatkiem mleka to słodka przekąska, która zachwyci wszystkich małych łasuchów! Sympatyczne Duszki z pewnością zaczarują atmosferę i dostarczą mnóstwo zabawy, a wyjątkowe smaki wiśni, jagody, jabłka, cytryny, czerwonej pomarańczy  i brzoskwini – marakui sprawią, że owocowej zabawie nie będzie końca!

nimm2 Śmiejżelki Mlekoduszki – NOWOŚĆ

Opakowanie: 90 g

Cena: 3,55 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF