20 sierpnia 2013 otworzył swoją czternastą kawiarnię w Warszawie, w Galerii Mokotów. Otwarcia dokonała firma AmRest Coffee Sp. z o.o., joint venture utworzone przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o.[1]. To już 32. lokal firmy w Polsce.

 

Kawiarnia Starbucks w Galerii Mokotów znajduje się na drugim piętrze, obok kina Cinema City. Lokal o łącznej powierzchni 145 m2 ma postać kiosku, który zapewnia dobrą widoczność oraz łatwy dostęp zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych. Kawiarnia oferuje 76 miejsc siedzących, a także bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi). Klienci centrum handlowego mogą odwiedzać ją codziennie: od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 22:00, i w niedziele od 10:00 do 21:00. Przewaga elementów drewnianych i ciepłych barw sprzyja relaksowi przy kubku aromatycznej kawy.Starbucks coffee

 

„Galeria Mokotów to jedno z najpopularniejszych centrów handlowych w Warszawie, zarówno wśród mieszkańców stolicy, jak i gości z innych miast i krajów, dlatego bardzo cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować im naszą wyśmienitą kawę. Jestem przekonana, że Starbucks świetnie wpisuje się w profil galerii. Mam też nadzieję, że nasza kawiarnia stanie się dla jej klientów jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc, żeby odpocząć po zakupach czy spotkać się z przyjaciółmi na kawę” – powiedziała Magdalena Mularuk, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej[1] Starbucks Coffee International, Inc. jest spółką zależną, której wyłącznym udziałowcem jest Starbucks Coffee Company (NASDAQ: SBUX), a AmRest Sp. z o.o. jest spółką zależną, której wyłącznym udziałowcem jest AmRest Holdings SE (AmRest, WSE: EAT).

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF