Nadeszła upragniona wiosna! Po sezonie zimowym z radością witamy ją nie tylko nową, lekką garderobą, lecz także domowymi porządkami. Podczas kompleksowego sprzątania nie możemy zapomnieć o umyciu okien. Czyste i lśniące są najlepszą ozdobą każdego mieszkania. Niestety mało kto lubi je myć ze względu na uporczywe smugi. Jak sie okazuje nie jest trudno się ich pozbyć pod warunkiem, że zrobimy to w sprytny sposób np. przy użyciu ścierek z mikrofibry i to bez użycia detergentów!

GOSIA - SCIERKI DO OKIENBez trudu pozbądź się brudu

Dla większości osób mycie okien nie jest ulubioną czynnością domową, ale dzięki sprytnym patentom stanie się dużo szybsze i łatwiejsze. Specjalne ścierki marki Gosia wykonane w 100% z mikrofibry skutecznie wyczyszczą każde okna i sprawią, że na wiosnę zalśnią one niezwykłym blaskiem. Z Gosią do wyczyszczenia okien nie potrzeba żadnych detergentów, wystarczy ciepła woda. W każdym opakowaniu znajdują się dwie ściereczki – fioletowa do mycia na mokro szyb i ram okiennych oraz szara do polerowania na sucho. Po każdym użyciu po prostu pierzesz je w pralce w 60°C.

Sprytne patenty – koniec wymówek

Ze ściereczkami marki Gosia, problem niszczących skórę detergentów czy żmudnego docierania smug przestaje istnieć. To oznacza, że do pomocy w myciu okien można zaangażować wszystkich domowników nawet tych mających wrażliwą skórę i alergię na detergenty. Małe dzieci też mogą pomóc i na pewno z radością zajmą się polerowaniem, wspierając w porządkach rodziców. W końcu z marką Gosia dbamy o dom wspólnie – ręka w rękę. Dzięki temu wiosenne porządki mają szansę stać się rodzinną i… radosną czynnością!

Ścierki z mikrofibry do okien, Gosia
Cena : ok. 13 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF