Coraz więcej Polaków jest smart shopperami, czyli robi zakupy kierując się relacją ceny do jakości oraz porównując oferty w różnych sklepach. Dotyczy to nie tylko elektroniki czy ubrań, lecz także produktów spożywczych, na które Polacy przeznaczają znaczną część swojego budżetu. Właśnie na potrzeby sprytnych konsumentek, które codziennie przygotowują smaczne posiłki dla całej rodziny, odpowiada marka Galeo, oferująca naturalne zioła, przyprawy i mieszanki przyprawowe.

Galeo_Mistrzynie Domowych KuchniJuż 47% Polaków wg GFK Polonia deklaruje, że robi zakupy w inteligentny sposób, porównując ceny i skład produktów, a także szukając korzystnych ofert. Prym w tej grupie wiodą Mistrzynie Domowych Kuchni – żony i matki, będące bardzo dobrymi kucharzami. To właśnie z myślą o nich i codziennym gotowaniu stworzona została marka Galeo. W jej ofercie znajdziemy przyprawy najczęściej używane we współczesnej domowej kuchni polskiej, m.in. pieprz, ziele angielskie, liście laurowe, majeranek, paprykę ostrą i słodką czy bazylię, jak również gotowe mieszanki przyprawowe. Te ostatnie to wynik inspiracji tym, co pojawia się na naszych stołach, na których często gości indyk, kurczak, ryba, mięso mielone i duszone czy wieprzowina lub ziemniaki.

Galeo stawia przede wszystkim na wartość cenioną przez Mistrzynie Domowych Kuchni – relację ceny do jakości. Wszystkie zioła, przyprawy i mieszanki przyprawowe są dostępne w cenie na miarę budżetu statystycznej rodziny – średnio około 1,20 zł. W produktach marki znajdziemy tylko wysokiej jakości składniki, bez dodatku glutaminianu monosodowego. Ponadto, na każdym opakowaniu zamieszczono przepis na pyszne i proste danie.

Propozycje od marki Galeo to niezastąpiona pomoc dla Mistrzyń Domowych Kuchni, które codziennie przygotowują zdrowe i smaczne posiłki dla swoich najbliższych. Mistrzynie preferują dania z kuchni polskiej, ale chętnie też eksperymentują z przysmakami ze wszystkich stron świata, zwłaszcza jeżeli sprawdzony przepis poleci im przyjaciółka lub ktoś z rodziny. Stawiają na dobrą jakość, ale do zakupów podchodzą racjonalnie. Porównują skład i ceny wybieranych produktów, ponieważ są bardzo dobrymi zarządcami domowych finansów. Chętnie wymieniają się swoim kulinarnym doświadczeniem ze znajomymi.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF