10 października w McDonald’s® pojawiła się nowa seria zabawek. Najmłodsi goście będą mieli do wyboru osiem zabawek związanych z Księgą rekordów Guinnessa, które pomagają rozwijać umiejętności manualne i intelektualne.

image001McDonald’s przygotował niezwykłą niespodziankę dla swoich dociekliwych i ambitnych najmłodszych gości. Dzięki ośmiu interaktywnym zabawkom z zestawów Happy Meal dzieci będą mogły nie tylko świetnie się bawić, ale także sprawdzić swoje umiejętności takie jak szybkość, równowagę, koncentrację czy zręczność oraz poznać ciekawostki związane z pobitymi już rekordami. Program ma na celu zachęcenie dzieci do bicia rekordów związanych z zabawkami, a także do przezwyciężania własnych słabości. Co więcej, przy zamówieniu zestawu Happy Meal Guinness World Records, najmłodsi otrzymają drukowane gry związane z tematyką programu oraz balony.

Ptak-szybowiec – zestaw zawiera dwa ptaki-szybowce: sokoła wędrownego i papugę. Zadaniem dziecka jest udekorowanie ich za pomocą naklejek tak, by były wyjątkowe.

Latające obręcze – to zabawka świetnie trenująca celność dzieci. Za pomocą słupka i latających, kolorowych obręczy najmłodsi będą mogli wypróbować swoją celność na różnych odległościach.

Koszykówka – to zabawka trenująca koordynację ręki i oczu. Ma dwa poziomy trudności – wystarczy zmienić wysokość zawieszenia kosza.

Drut i obręcz – dzięki tej zabawce maluch może ćwiczyć cierpliwość i koncentrację.

Talerz obrotowy  – sprawdza równowagę: zadaniem jest położenie talerza na drążku i wprawienie go w ruch, tak by obracał się jak najdłużej, nie zatrzymując się i nie spadając.

Tuba-labirynt – trenuje cierpliwość i dokładność. Dziecko musi jak najszybciej przeprowadzić piłkę

przez labirynt.

Minutnik zwierząt – to świetna próba, by zobaczyć czy podopieczny potrafi złożyć tekturowego słonia lub żyrafę, zanim przesypie się piasek w minutniku.

Wirujący bączek – to zabawa drużynowa. Razem z przyjaciółmi dziecko może zorganizować zawody i sprawdzić, kto wprawi zabawkę w najdłuższe wirowanie i pobije rekord.

Dodatkowo, została stworzona witryna www.guinnessworldrecords.com/happymeal, gdzie można wgrywać filmiki dokumentujące próby bicia rekordów.

Happy Meal to zestaw przygotowany z myślą o najmłodszych gościach McDonald’s. Rodzice mogą wybrać dla swoich pociech produkty spożywcze spośród 144 możliwych kombinacji, by jak najlepiej dostosować posiłek do ich potrzeb i upodobań. Np. frytki mogą zastąpić owocogurtem lub pomidorkami koktajlowymi, hamburgera sześcioma kawałkami McNuggets, a napoje gazowane sokami bądź wodą. Zestaw dziecięcy dostępny jest także w wersji śniadaniowej. Do każdego zestawu Happy Meal dołączane jest także jabłko oraz zabawka znajdująca się w aktualnej ofercie promocyjnej.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF