W ramach akcji promocyjnej „Na szlaku smaku” marka WINIARY zachęca do spróbowania nowych Rodzinnych Zup i do odkrywania z nimi regionalnych smaków! Na uczestników promocji czekają atrakcyjne nagrody!

6Marka WINIARY w nowej akcji promocyjnej „Na szlaku smaku” zaprasza do podróży w świat regionalnych zup! Do 5 listopada w sieci supermarketów Stokrotka można wziąć udział w loterii, a w sieci Intermarche w konkursie, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody! W Stokrotce codziennie do zdobycia: 3 talony na zakupy o wartości 100 zł oraz iPad mini. Na uczestników konkursu w Intermarche czekają bony na zakupy o wartości 100 zł, telefony Sony Xperia Z2 lub rowery trekkingowe z akcesoriami!

Zasady są bardzo proste! Aby wziąć udział w loterii w sieci supermarketów Stokrotka, wystarczy kupić cztery produkty marki WINIARY z kategorii zup, bulionów i przypraw w płynie, w tym jedną zupę z nowej linii Rodzinna Zupa WINIARY, zachować paragon i wysłać SMS o treści „WINIARY” wraz z numerem paragonu na numer 70916. Uczestnicy konkursu w sieci Intermarche muszą kupić cztery produkty marki WINIARY (zupy, buliony, przyprawa w płynie), w tym jedną zupę z nowej linii Rodzinna Zupa WINIARY, zachować paragon, dokończyć zdanie: „Lubię regionalne smaki, bo…”, i wysłać SMS z odpowiedzią na numer 70711.

Nowa linia Rodzinnych Zup WINIARY to doskonały pomysł na pyszny i pożywny obiad dla całej rodziny! Jedno opakowanie pozwala przygotować aż 6 porcji zupy i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Do wyboru pięć smaków: Kartoflanka, Żurek, Barszcz Biały, Grochówka i Krupnik, więc każdy znajdzie ten, który lubi najbardziej. Do ich ugotowania wystarczą świeże warzywa, które zazwyczaj są w domu, czyli ziemniaki i marchewka. Wszystkie zupy można przygotować według przepisu podstawowego lub w wersji regionalnej, np. grochówkę kujawską z kiszoną kapustą lub kartoflankę poznańską z pieczarkami. Można też dodać składniki, które rodzina lubi najbardziej i stworzyć z marką WINIARY swoją własną Rodzinną Zupę!

Więcej inspiracji na ciekawe przepisy z wykorzystaniem Rodzinnych Zup marki WINIARY znajduje się na www.winiary.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF