Na półkach sklepowych znaleźć można napoje fermentowane z Piątnicy w nowej szacie graficznej! Rodzinę produktów tworzą orzeźwiające Kefiry i Jogurt Naturalny oraz nowość na rynku – Mleko Zsiadłe.

Nową szatę graficzną produktów fermentowanych OSM Piątnica wyróżniają motywy kojarzące się z wiejskim krajobrazem i czystością regionu, z którego pochodzą. Opakowania podkreślają naturalność i świeżość produktów.

2

W ofercie OSM Piątnica znajdują się Kefir 2% oraz jego mniej kaloryczna wersja, czyli Kefir 0%. Kefiry 0% i 2% tłuszczu oprócz zmiany szaty graficznej mają też nową gramaturę – 330 g. Nowością jest również sama forma opakowania – smuklejszy kształt kubka zdecydowanie poprawia komfort jego użytkowania i ułatwia picie prosto z pojemniczka. Zmianie grafiki, opakowania i gramatury Kefirów towarzyszy udoskonalenie składu produktów: Kefir 0% i Kefir 2% są teraz produkowane wyłącznie z mleka pasteryzowanego, białek mleka i żywych kultur bakterii kefirowych i nie zawierają mleka w proszku.

Równocześnie OSM Piątnica wprowadza produkt od zawsze kojarzący się z wakacjami na wsi – Mleko Zsiadłe. Receptura oparta wyłącznie na pasteryzowanym mleku oraz żywych kulturach bakterii sprawia, że mamy do czynienia z prawdziwym zsiadłym mlekiem. Zsiadłe mleko dostępne jest w wygodnych opakowaniach ozdobionych grafiką z ludowymi motywami o pojemności 330 gram. Ma 67 kcal i 3g tłuszczu w 100 g produktu.

Zmieniona, kojarząca się z naturą i tradycją szata graficzna opakowań produktów fermentowanych OSM Piątnica dotyczy również Jogurtu Naturalnego. Składający się wyłącznie z mleka i żywych kultur bakterii delikatny przysmak znaleźć można na półkach sklepowych nie tylko w dostępnych dotychczas opakowaniach o gramaturze 150 g, ale także w funkcjonalnych kubkach 330-gramowych, które znajdą zastosowanie podczas przygotowywania potraw dla całej rodziny.

Po wielu latach obecności na rynku przyszedł czas na całościowe odświeżenie grafiki opakowań mlecznych napojów fermentowanych produkowanych przez OSM Piątnica. Ze względu na to, że w procesie produkcyjnym nie wykorzystujemy mleka w proszku, zależało nam na tym, aby elementy graficzne podkreślały tradycyjny charakter produktów. Zdecydowaliśmy się także na uspójnienie szaty graficznej wszystkich opakowań – wyjaśnia Beata Tomczyk, Koordynator Marketingu OSM Piątnica. – Nowo wprowadzone elementy grafiki podkreślają cechy naszej marki takie jak naturalność, stosowanie tradycyjnych receptur oraz polskie pochodzenie produktów – dodaje Beata Tomczyk.

Sugerowane ceny detaliczne wszystkich produktów fermentowanych OSM Piątnica to Mleko Zsiadłe 330 g ok. 1,30 zł; Jogurt Naturalny 330 g ok. 1,90 zł; Kefir 0% i 2% 330 g ok. 1,40 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF