Spełniaj marzenia Ziemniaka przed końcem świata– to hasło nowego projektu Lay’s, nawiązującego– z przymrużeniem oka – do przepowiedni Majów. Głównym bohaterem akcji jest… Ziemniak, który – jak każdy z nas – ma wiele marzeń!  Dwa z nich: kąpiel w miodzie i poznanie smaku greckich wysp zostały spełnione przez Lay’s. Tak powstały nowe chipsy o smaku: Sałatki greckiej oraz Żeberek w miodzie. Spełniając kolejne marzenia Ziemniaka masz szansę, aby wygrać pieniądze na realizację własnych!

Aby uczestniczyć w zabawie, należy kupić paczkę Lay’s, w której znajdują się kupony z kodami, zarejestrować się na stronie www.lays.pl, następnie wpisać kod i w ciekawy, pomysłowy sposób spełnić marzenie Ziemniaka. Można korzystać z podpowiedzi umieszczonych na kuponach albo puścić wodze fantazji i samodzielnie wymyśleć, o czym Ziemniak może marzyć. Można również stworzyć, za pomocą edytora dostępnego na stronie, ciekawy graficzny projekt. Gra jest warta świeczki – pula nagród od Lay’s to 360 tysięcy złotych w gotówce!

 

A już dziś możesz spróbować 2 nowych, pysznych smaków Lay’s – Sałatka grecka i Żeberka w miodzie! Co musisz zrobić? Opowiedz krótko:

Jakie do tej pory największe marzenia udało Ci się spełnić?

 a cała góra chipsów wraz z poręcznymi miseczkami do ich serwowania będzie Twoja 🙂

 

 

 

 

 

 

 Jeśli w wygranych u nas paczkach znajdziesz promocyjny kupon, koniecznie wejdź na www.lays.pl i spełnij też marzenie Ziemniaka 🙂

 

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF