Marzenia dzieci i dorosłych o wizycie w fabryce czekolady mogą spełnić się już podczas mikołajkowego weekendu. Fabryka Czekolady E.Wedel po raz kolejny otwiera swoje drzwi dla wielbicieli słodkości i zaprasza wszystkich do odwiedzenia najbardziej czekoladowego miejsca w Polsce. Już 1 grudnia rusza rejestracja na www.czekoladowyweekend.com.pl.

WED_Czekoladowy Weekend_fabrykaW dniach 6 i 7 grudnia 2014 r. Warszawiacy po raz kolejny będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak powstają wedlowskie słodkości, spotkać się z Maestro Czekolady E.Wedel, Januszem Profusem i podziwiać niezwykłe, czekoladowe dzieła wykonane w Pracowni Rarytasów. Maestro zapowiedział, że w tym roku ponownie zaskoczy wszystkich spektakularną rzeźbą, a jak sam mawia, z czekolady można stworzyć wszystko i ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

Zrób sobie i swoim bliskim mikołajkowy prezent i przekonaj się, jakie wspaniałości czekają na Ciebie w Fabryce Czekolady. Zarejestruj się na wydarzenie w dniach 1-5 grudnia, na stronie www.czekoladowyweekend.com.pl. Pula wejściówek w każdym dniu rejestracji jest ograniczona.

Czekoladowy Weekend w Fabryce Czekolady E.Wedel

ul. Zamoyskiego 28/30 (wejście od ul. Lubelskiej)

6-7  grudnia 2014

10:00-18:00

Rejestracja na www.czekoladowyweekend.com.pl

 1-5 grudnia 2014, codziennie od 12:00

ZAPRASZAMY!

Podczas wycieczki po Fabryce, poznasz historię rodziny Wedlów, zobaczysz historyczny  gabinet Jana Wedla i dowiesz się, jak wygląda produkcja wedlowskich smakołyków i czekoladowych rzeźb. Poza możliwością podziwiania pracy cukierników, będziesz miał także okazję skosztować wedlowskich słodkości.

Czekoladowy Weekend będzie na bieżąco relacjonowany przez wyjątkowego reportera Łukasza Jakóbiaka. Wejścia na żywo będzie można śledzić na profilu Wedla na Facebooku (https://www.facebook.com/czekolada) oraz na stronie internetowej www.czekoladowyweekend.com.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF