Wyrusz w kulinarną podróż dookoła świata. Poznaj smak aromatycznych Włoch, słodko-kwaśnego Orientu, egzotycznego Dalekiego Wschodu, wyrazistych Węgier, gorącego Meksyku i polskiej, tradycyjnej kuchni. W rodzinie sosów Dawtona jest z czego wybierać, szczególnie że właśnie powiększyła się o kolejną pozycję – Sos Pomidorowy do Makaronu. Sięgnij po naszą nowość i ciesz się smakiem dojrzałych pomidorów przez cały rok.

Sos_pomidorowy_Dawtona_550gSos Pomidorowy Dawtona pełen dużych, soczystych kawałków pomidorów oraz cebuli, wzbogacony starannie dobraną mieszanką ziół to gwarancja intensywnego smaku i aromatu. Gęsty, esencjonalny sos gwarantuje szybkość i wygodę w przygotowywaniu. Wystarczy makaron, liść świeżej bazylii oraz odrobina tartego sera, by zaserwować smaczne i proste danie, i poczuć się jak we włoskiej restauracji.

Sos pomidorowy stanowi podstawę wielu klasycznych potraw z całego świata. Choć składa się zaledwie z kilku składników, niełatwo jest go wyprodukować. Aby sos pomidorowy naprawdę zasługiwał na swoje miejsce w kuchni, musi mieć odpowiednią jakość. Taką właśnie jakość oraz wynikające z niej walory smakowe Sosu Pomidorowego Dawtona gwarantuje staranny proces produkcji i odpowiedni dobór składników. Sos został przygotowany aż z 96 g polskich soczystych i dojrzałych pomidorów na 100 g produktu, według starannej, dopracowanej receptury.

W ofercie Dawtony znajduje się już 9 sosów, charakterystycznych dla różnych tradycji kulinarnych świata. W ramach kulinarnej podróży dookoła świata wybierać możemy Sos Pomidorowy, Boloński, Chiński, do Spaghetti, Meksykański, Neapolitański, Słodko-Kwaśny, Węgierski oraz do Ryby po Grecku. Kolekcja Sosów Dawtona to pomysł na łatwe w przygotowaniu i smaczne danie dla Ciebie i Twojej rodziny. Zainspiruj się kuchnią z różnych stron świata i ciesz się pysznym daniem w gronie najbliższych.

Wszystkie sosy Dawtona dostępne są w eleganckich, szklanych opakowaniach opatrzonych wyróżniającą się na półce etykietą. Można je kupić w cenie 3,09 zł (słoiki 370 g) i 4,19 zł (słoiki 550 g).

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF