Nowy smak Soplicy to wynik połączenia dojrzałych i wyjątkowo aromatycznych mirabelek z polskim spirytusem według tradycyjnych receptur. Sezonowa, letnia nalewka to pierwszy na rynku alkohol o smaku tych lekko kwaskowatych owoców.

Soplica_Mirabelkowa_350Mirabelka to owoc znany w polskich domach już od lat. To bardzo soczysta, aromatyczna i słodka odmiana dobrze znanej wszystkim śliwki, która dojrzewając w letnim słońcu uzyskuje charakterystyczny, pomarańczowo-czerwony kolor. Tradycyjnie mirabelki wykorzystywane były do produkcji domowych przetworów, pojawiając się na stołach w postaci soków, dżemów czy powideł. Teraz mirabelki zostaną odkryte na nowo dzięki limitowanej nalewce Soplicy. Soplica Mirabelkowa jest połączeniem długo macerowanych, dojrzałych, sezonowych owoców z polskim spirytusem, według staropolskich receptur. To klasyczny smak lata, który na powrót zagości na polskich stołach. Z pewnością nowy wariant Soplicy smak umili długie, letnie wieczory, spędzane zarówno w gronie przyjaciół, jak i we dwoje.

Soplica Mirabelkowa to nowa, limitowana edycja w portfolio Soplicy. Ten pierwszy na rynku smak soczystych i aromatycznych mirabelek to produkt sezonowy. Dołączy do trzech najważniejszych i najbardziej popularnych wariantów nalewek Soplicy dostępnych w butelkach 350ml – orzecha laskowego, wiśni i pigwy. Aromatyczny smak dojrzewających w pełnym słońcu mirabelek z pewnością trafi w gust naszych konsumentów, którzy z roku na rok coraz bardziej doceniają stosowane przez nas tradycyjne receptury – mówi Magdalena Cichoń, Młodszy Manager marki Soplica.

Rodzina Soplicy to pielęgnowana przez pokolenia tradycja, na którą składają się stosowane od lat metody produkcji nalewek i naturalne składniki. Niepowtarzalny smak tym rdzennie polskim alkoholom nadają wyłącznie staranie wyselekcjonowane w środku lata owoce pochodzące z polskich ogrodów i sadów. Sekret cenionej od lat szlachetności nalewek Soplicy to wykorzystywany wyłącznie polski spirytus i tradycja długiego leżakowania w specjalnych warunkach.

Soplica Mirabelkowa jest dostępna w sprzedaży od początku lipca w pojemności 350ml, wyłącznie w kanale handlu tradycyjnego. Rekomendowana ceny nowej Soplicy Mirabelkowej to 18,99zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF