Nowa nalewka Soplicy czerpiąc z tradycji produkcji staropolskich trunków, wydobywa z kwaskowatych cytryn to co najlepsze, dodatkowo podkreślając ich smak słodyczą miodu. Soplica Cytrynowa z nutą miodu to niespotykany dotąd na rynku smak, będący znakomitym uzupełnieniem oferty tej marki.

soplica_cytrynowa_500Historia cytrynówek w Polsce jest bardzo długa. Już w XIX w. Bolesław Kasprowicz, twórca marki Soplica, produkował w swojej fabryce nalewki na bazie cytrusów. Od lat stanowią element polskiej tradycji wytwarzania alkoholi, a smak cytrynowy to największy segment rynku wódek smakowych w Polsce. Dlatego też, marka Soplica, czerpiąc z doświadczeń wyrobu tradycyjnych alkoholi wielu pokoleń, rozszerza swoje portfolio o ten orzeźwiający smak. Soplica, od 1891 roku, kiedy Bolesław Kasprowicz zarejestrował jej znak towarowy, słynęła z wyznaczania horyzontów przy wprowadzaniu nowych wariantów. Dlatego też nowa nalewka w rodzinie Soplicy prezentuje niespotykane dotąd połączenie cytrusowej nalewki przełamanej delikatną, słodką nutą polskiego miodu wielokwiatowego.

Soplica Cytrynowa z nutą miodu to pierwszy tak orzeźwiający wariant w portfolio marki. Produkowana jest na bazie nalewów z całych owoców cytryn, ponieważ w takiej formie te owoce oddają pełnię i bogactwo swojego aromatu. Dodatek polskiego miodu wielokwiatowego, stanowi doskonałe dopełnienie nalewki, łagodząc jej lekką cierpkość
i nadając jej unikalnego charakteru. Ten nowy, doskonały smak z pewnością trafi w gust naszych konsumentów, którzy z roku na rok coraz bardziej doceniają stosowane przez nas tradycyjne receptury –
mówi Klaudia Krupicz, Manager marki Soplica.

Rodzina Soplicy to pielęgnowana przez pokolenia tradycja, na którą składają się stosowane od lat metody produkcji nalewek i naturalne składniki. Niepowtarzalny smak tym rdzennie polskim alkoholom, nadają wyłącznie staranie wyselekcjonowane w środku lata owoce pochodzące z polskich ogrodów i sadów. Sekret cenionej od lat szlachetności nalewek Soplicy to wykorzystywany wyłącznie polski spirytus i tradycja długiego leżakowania w specjalnych warunkach.

Soplica Cytrynowa będzie dostępna w sprzedaży od połowy października w pojemnościach 100, 200 i 500ml w kanale handlu tradycyjnego. Rekomendowane ceny nowej Soplicy to odpowiednio 5,49zł, 11,49zł i 25,89zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF