Somersby to wyśmienicie smakujący mix piwa i napoju owocowego – idealne połączenie na imprezy w gronie przyjaciół. Teraz marka Somersby wprowadza trzeci, wyjątkowy i mocno orzeźwiający wariant – Elderflower Lime, o smaku kwiatu bzu i limonki.

1Somersby Elderflower Lime to pyszny, orzeźwiający kompan wieczorów z przyjaciółmi. Somersby najlepiej smakuje schłodzone, podane na kostkach lodu. Wyrafinowany wariant o smaku kwiatu bzu i limonki dołącza do cieszącego się uznaniem konsumentów Somersby Apple i Somersby Blackberry.

Już przy pierwszym łyku czujemy delikatne muśnięcie limonki, które następnie płynnie przechodzi w szlachetny powiew kwiatu bzu, tworząc jedyne, dostępne na rynku połączenie tego typu smaków. Somersby Elderflower Lime polecany jest wszystkim, którzy w smakach cenią delikatność i świeżość, a także lubią wyróżniać się i zaskakiwać oryginalnymi pomysłami.

Somersby Elderflower Lime wyśmienicie  smakuje samo, zaś pite w towarzystwie lekkich potraw takich jak sałaty, delikatne grillowane, duszone lub przyrządzane na parze ryby oraz niezbyt słodkich deserów podkreśla ich walory smakowe.

Somersby Elderflower Lime Beer Drink puszka: pojemność 500 ml.

Sugerowana cena detaliczna 4,49 zł.

Somersby Elderflower Lime Beer Drink butelka: pojemność 400 ml

Sugerowana cena detaliczna 4,49 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF