Według Światowej Organizacji Zdrowia owoce i warzywa powinniśmy spożywać co najmniej 5 razy dziennie. Jednak często nie jesteśmy w stanie sprostać tym zaleceniom, w wyniku czego nasz organizm jest osłabiony i podatny na przeziębienia. Dlatego też, z myślą o naszym zdrowiu powstała unikatowa linia naturalnych świeżo wyciskanych soków Premium Fresh & Cool bez dodatku cukru.

 

Marka Premium Fresh & Cool oferuje konsumentom szeroką gamę delikatnie pasteryzowanych soków, które w 100% powstały ze świeżo wyciskanych owoców. Ich głównym atutem jest to, że są w pełni naturalne. Przy ich produkcji nie użyto wody, cukru, koncentratu a także konserwantów i sztucznych barwników. Wszystko to czyni soki Premium Fresh & Cool jedynymi w swoim rodzaju.

W 100% wyciśnięty sok z pomarańczy z miąższem Premium Fresh & Cool powstał z najlepszych rodzajów dojrzałych w słońcu pomarańczy. Miąższ tych owoców jest wyjątkowo soczysty, słodki i aromatyczny. Dzięki temu sok ma niespotykany smak oraz zapach. Pomarańcza znana jest z swoich cennych dla zdrowia właściwości. Posiada dużą porcję witaminy C oraz folacynę, które stymulują układ odpornościowy. Jest również bogata w minerały, głównie potas oraz wapń. Z kolei miąższ zawarty w soku dostarczy organizmowi dodatkowego błonnika, który korzystnie wpłynie na proces trawienny. Każda butelka Premium Fresh & Cool zawiera 9 świeżych i dojrzałych pomarańczy. Dla dzieci oraz osób, które preferują delikatne i pozbawione miąższu soki marka przygotowała 100% wyciśnięty sok z pomarańczy bez miąższu (SMOOTH) Premium Fresh & Cool.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF