Popularna wśród Polaków margaryna Śniadaniowa do smarowania pieczywa, prezentuje swoją świąteczną odsłonę. Już od 14 listopada na sklepowych półkach pojawi się Śniadaniowa z charakterystycznymi, bożonarodzeniowymi dzwoneczkami. Ten klasyczny produkt zawiera 25% mniej tłuszczu niż masło, warto więc, by znalazł się na świątecznym stole. Na co dzień i od święta Śniadaniowa to margaryna do smarowania, będąca uzupełnieniem pełnowartościowego porannego posiłku.

 

O tym, że zastosowanie znajdzie nie tylko na co dzień, ale także od święta, przekonuje Aleksander Szałajko z Zakładów Tłuszczowych Bielmar:
– Specjalnie z myślą o naszych klientach urozmaiciliśmy szatę graficzną opakowania margaryny Śniadaniowej, dodając symboliczne, świąteczne dzwoneczki. Poprzez tę drobną zmianę komunikujemy konsumentom, że Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, w który nasz produkt doskonale się wpisuje.

Śniadaniowa – tradycyjnie na stole

Śniadaniowa to produkt z tradycjami, z powodzeniem funkcjonujący na polskim rynku już dziewiętnaście lat. Przez ten czas zyskał zaufanie i zdobył wiernych konsumentów, wśród osób ceniących niezmienną, wysoką jakość i smak. Dzięki wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych i właściwych proporcji między kwasami omega-6 i omega-3, jest doceniana przez osoby dbające o prawidłową i dobrze zbilansowaną dietę.
– To pierwsza margaryna w asortymencie Z.T. Bielmar o obniżonej zawartości tłuszczu – jest o 25 proc. mniej kaloryczna w porównaniu z innymi produktami pełnotłustymi. Oprócz niższej zawartości tłuszczu (60%), produkt zawiera także witaminę E oraz A i D, które są niezbędne w codziennej diecie. Ponadto, dzięki wykorzystaniu mleka, codziennie dostarczanego i w kontrolowany sposób ukwaszanego, pachnie jak świeże, wiejskie masło – mówi Aleksander Szałajko.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF