Początek roku to czas kiedy wspominamy cudowną atmosferę Świąt, chwalimy się prezentami, które czekały na nas pod choinką i… jak zwykle rozmawiamy o postanowieniach noworocznych. Zaczniesz oszczędzać? Zrobisz porządek w szafie?

A może po prostu zaczniesz CODZIENNIE jeść śniadanie? belVita proponuje rozwiązanie, które będzie smaczne i pożywne. Z takim sojusznikiem możemy mieć pewność, że osiągniemy sukces.

Kakao_300_wizNowy Rok symbolicznie oznacza nowy początek, białą kartę, którą możemy zapisać od nowa.

Często wyrzucamy sobie, że wiele zadań, które postawiliśmy przed sobą na początku zeszłego roku nie udało nam się zrealizować. Jak pokazuje doświadczenie nie jesteśmy w tym osamotnieni – tylko nieliczni realizują swoje noworoczne postanowienia. Jak podpowiadają specjaliści, winne są temu złe założenia początkowe i zbyt wygórowane wymagania wobec samych siebie.

Przepis na noworoczny sukces

Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych są te dotyczące naszej diety i sposobu odżywiania. A nic nie pomaga lepiej zacząć dnia jak odpowiednio zbilansowane, pożywne śniadanie! Po kilku godzinach snu, potrzebujemy posiłku,  który nas rozbudzi i przygotuje na codzienne wyzwania, których nie brakuje na początku nowego roku!
Warto dopisać takie postanowienie do naszej listy. belVita w połączeniu z jogurtem naturalnym, porcją owoców i ciepłym napojem to sposób na zbilansowane śniadanie, które można przygotować w niespełna 5 minut i zyskać najlepszą bazę do rozpoczęcia dnia!

Urszula Mijakoska, Ekspert Akademii belVita, pierwszy w Polsce diet coach podpowiada
trzy najważniejsze zasady pomagające wytrwać w naszym postanowieniu:

 1. Zrób plan i postaw na regularność, wtedy masz szansę, że zmiana na której Ci zależy będzie trwała.
 2. Podziel się swoim postanowieniem z bliskimi – stworzysz wtedy grono
  A może wspólnie przygotujecie łatwe i zbilansowane śniadanie?
 3. Skup się na tu i teraz – zadbaj o to aby rano mieć choć 5 minut tylko dla siebie, tak, żeby to był czas śniadania i nic nie odwracało Twojej uwagi.

Regularne jedzenie śniadania może stać się udanym, zrealizowanym postanowieniem noworocznym. Takim z  którego będziemy dumne i które pociągnie za sobą kolejne sukcesy!

472121OL_wizCzas na śniadanie – pyszne i łatwe,

belVita jest dobrym sposobem na zbilansowane śniadanie każdego dnia! Jest dostępna w wielu wariantach, dlatego każdy na pewno znajdzie swoje ulubione ciastka. W styczniu na pewno sprawdzi się belVita z jogurtem naturalnym lub kakaowa w połączeniu z porcją owoców, jogurtem naturalnym i ciepłym napojem. – dodaje Ewelina Polińska – Nadra, brand manager marki belVita.

Dlaczego belVita?

 • Bo jej receptura jest wyjątkowa: Produkt zawiera pełne ziarno przynajmniej
  5 rodzajów zbóż. Jest źródłem witamin, składników mineralnych i błonnika.
 • Bo jest smaczna: belVita jest dostępna w wielu pysznych smakach,
  między innymi: Musli z Owocami, Zboża z Mlekiem, Kakaowe, Orzechy + Czekolada lub Owoce Leśne, Pyszne Nadzienie z Jogurtem Naturalnym
 • Bo jest częścią zbilansowanego śniadania i pozwala dobrze zacząć dzień: Ciastka belVita to propozycja zbilansowanego śniadania wraz z porcją owoców, niskotłuszczowym produktem mlecznym oraz ciepłym napojem.
 • Bo to energia na cały poranek*

belVita Yoghurt Crunch z jogurtem naturalnym

Zawierają 55% zbóż, w tym 25% pełnego ziarna. 2 ciastka pokrywają 15% referencyjnych wartości spożycia dla witaminy E, B1, wapnia, magnezu oraz żelaza.

Sugerowana cena: ok. 6,99 zł/ 253 g

belVita Kakaowe

Zawierają 56% zbóż, w tym 39% pełnego ziarna. 4 ciastka pokrywają 15% referencyjnych wartości spożycia dla witaminy E, B1, magnezu oraz żelaza.

 

Sugerowana cena: ok. 6,99 zł/ 300 g

* Ciastka śniadaniowe belVita mają wysoką zawartość skrobi wolno trawionej, która jest wolno uwalnianym węglowodanem. Spożycie produktów o wysokiej zawartości skrobi wolno trawionej (SDS) podnosi stężenie glukozy we krwi po posiłku w mniejszym stopniu niż spożycie produktów o niskiej zawartości SDS.

Więcej informacji: http://enjoymdlz.pl/

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF