Śniadanie – stało się w końcu ważne i doceniane przez większość osób. Coraz częściej można spotkać się z opinią, że to najważniejszy posiłek dnia, i że powinien dodać nam siły i być zdrowy. Jest to pierwsze po długiej, nocnej przerwie pożywienie dlatego powinno być  zarazem źródłem energii oraz składników odżywczych zapewniających dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne w ciągu całego dnia.

grupaJak zamienić śniadaniową rutynę w kolorowy, energetyczny i przede wszystkim wyjątkowo smaczny posiłek? Postawmy na prostotę, ale w dobrej jakości. Tempo życia jest coraz szybsze wiec zrezygnujmy z nudnych i czasochłonnych kanapek lub ciężko strawnej jajecznicy. Sięgnijmy po banalnie proste ale pyszne i sycące bakalie. Bogate w niezbędne składniki odżywcze rodzynki, pestki dyni czy żurawina będą zdrowym i przyjemnym uzupełnieniem dnia i ważnym składnikiem codziennej diety.

Przepisów na zastosowanie bakalii w śniadaniowym menu może być bez liku. Można je dodać do ulubionego musli lub cruchu, zjeść z ulubionym jogurtem lub dodać do sałatki owocowej. Wystarczy garść płatków pełnoziarnistych, kilka ulubionych owoców sezonowych, jogurt naturalny a do tego dodające energii bakalie. Taki posiłek to energia na cały poranek, a w jego prostocie tkwi moc bakalii!

Poręczne i kolorowe Bakalie śniadaniowe to wyszukane przyjemności stworzone specjalnie z myślą o tych wszystkich którzy mają świadomość korelacji pomiędzy zdrowiem, a dietą , przykładają dużą wagę do jakości posiłków i pragną niebanalnego smaku. Na rynek trafiły niedawno niewielkie opakowania bakalii szczególnie polecanych na śniadanie: chrupiące pestki dyni, słodkie rodzynki  i soczysta żurawina specjalnie przygotowane przez Bakalland dla lubiących własne kompozycje smakowe. Świetny dodatek do owsianki , płatków czy innych produktów śniadaniowych.sniadaniowa_dynia

To rozwiązanie pozwala zaprojektować poranny posiłek  bez konieczności sięgania po gotowe mieszanki lub  uzupełnić je o wybrany, ulubiony składnik. Już garść bakalii dodana do pierwszego dania wystarczy, aby energia i dobre samopoczucie nie opuszczały nas do końca dnia. Bakalie to ważny, dający energię składnik i warto je uwzględniać w naszym menu, nie tylko śniadaniowym. No to, smacznego!

www.bakalland.pl

https://www.facebook.com/BakallandSA

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF