Już sam kolor moreli powoduje, że budzi się w nas chęć skosztowania ich bardzo aromatycznego miąższu. Niestety sezon na te przepyszne owoce trwa niezwykle krótko, dlatego też często próbujemy zatrzymać ich smak pod postacią bakalii oraz różnego typu przetworów. Aby móc każdego dnia delektować się wyrazistą nutą moreli wystarczy sięgnąć po słoiczek konfitury marki Schwartau Extra, która sprawi, że sezon na te słoneczne owoce trwać będzie przez cały rok.

schwartau_extra_morelaZe słoneczną nutą

Będąc europejskim liderem w produkcji dżemów i konfitur marka Schwartau Extra przykłada szczególną wagę, aby każdy jej produkt oddawał naturalną słodycz dojrzałych owoców. W wielu krajach, takich jak Francja i Hiszpania, to właśnie konfitura stanowi obowiązkowy dodatek do bułeczek, croissantów i bagietek, które podawane są wraz z mleczną kawą. Zaledwie łyżeczka konfitury morelowej marki Schwartau Extra pozwoli w prawdziwie kontynentalnym stylu urozmaicić śniadaniowe tosty i omlety. To także doskonały składnik ciast, ciasteczek oraz owocowych deserów lodowych. Dzięki niej dodamy również słodyczy serwowanym na obiad naleśnikom, placuszkom oraz racuchom. Miłośnicy nowych odkryć kulinarnych mogą również stworzyć dressing sałatkowy na bazie konfitury morelowej, soku cytrynowego i oleju sezamowego.

Niezależnie od tego, jaki smak grać będzie pierwsze skrzypce w naszej kuchni, sięgając po konfiturę morelową marki Schwartau Extra zdobędziemy stuprocentową pewność, że dowolne danie zyska niespotykaną dotychczas głębię smaku i aromatu.

Po więcej informacji na temat smakowitych i bardzo inspirujących produktów zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl.

Konfitura Schwartau Extra Morela

Pojemność: 340 g

Cena rekomendowana: 8,69 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF