Na wielu polskich stołach niemal każdego dnia znaleźć można pasztety czy pasztetowe. Od dłuższego czasu cieszą się dużą popularnością. Łatwo i szybko można skomponować z nich pyszny posiłek, pasują do wielu smakowych kompozycji. Marka Nove proponuje nową jakość w tym segmencie. Pasztet z gruszką to połączenie klasycznego smaku z wyśmienitą słodyczą gruszki. A wszystko to w najlepszej jakościowo wersji z linii Nove Premium.

pasztet_z_gruszka_nove_premiumPasztet lubią zarówno dzieci, jak i dorośli. Jednak z różnych względów czasem usłyszeć można niezbyt pochlebne opinie na jego temat. Skąd te złe media? Przede wszystkim z oszczędności niektórych producentów, którzy pod przykrywką pasztetu tworzą produkt nie mający zbyt wiele wspólnego z dobrej jakości mięsem. Na szczęście na sklepowych półkach znaleźć można zdecydowanie więcej propozycji o zadowalającej jakości. Jednak niedawno rynkową ofertę uzupełniło coś zupełnie innego – produkt, który należy do linii Nove Premium. W przypadku tej oferty marki Nove nazwa mówi sama za siebie.

Gruszkowe mariaże

Pasztet z gruszką to kolejna propozycja z najnowszej linii Nove Premium. Charakterystyczny smak otrzymano dzięki najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanym kawałkom w stu procentach wieprzowego mięsa. Jego sekret tkwi w sprawdzonej recepturze, najlepszych surowcach, aromatycznych, naturalnych przyprawach. Ważny jest tu też wyjątkowy dodatek – soczysta, słodko-kwaśna gruszka. Jej oryginalny smak doskonale komponuje się z mięsnym aromatem. Zestawienie na pierwszy rzut oka zaskakujące, już po spróbowaniu pozwala delektować się walorami zarezerwowanymi do tej pory tylko dla wykwintnych, mięsnych dań obiadowych. Co ważne – producent oszczędził nam sztucznych dodatków, takich jak polifosforany, glutaminian sodu czy sztuczne barwniki. Pasztet z gruszką z nowej linii Nove Premium to propozycja dla osób, które cenią przede wszystkim najlepsze walory smakowe i wysokiej jakości mięso. Nie sposób nie zauważyć go na sklepowej półce. Podobnie jak pozostałe produkty z linii Premium, opakowanie pasztetu z gruszką zostało zaprojektowane w eleganckiej, nowoczesnej grafice. Na pierwszym miejscu postawiono na wartości informacyjne i edukacyjne. Wystarczy jedno spojrzenie, aby dowiedzieć się z jakich części mięsa wieprzowego go wyprodukowano i jakich sztucznych dodatków na pewno w nim nie znajdziemy. Czerwono-czarna kolorystyka podkreśla elegancję produktu z segmentu Premium.

Sięgając po mięsne produkty warto koncentrować się przede wszystkim na jakości. Najlepszym przepisem na nią jest połączenie starannie wyselekcjonowanego mięsa, aromatycznych dodatków oraz sprawdzonych receptur. Pasztet z gruszką, wchodzący w skład nowej linii Nove Premium, to kwintesencja smaku i jakości z najwyższej półki, na którą zasługują najbardziej wymagające podniebienia.

Pasztet z gruszką z linii NOVE PREMIUM

Masa netto: 2 x  ok. 0,4 kg lub ok. 0,4 kg

Produkt zmiennowagowy

Opakowanie MAP

Pakowane w:

Kartony o masie ok. 4 kg

Pojemnik o masie ok. 15 kg

Cena brutto:  ok. 17 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF