Krótkie dni, słabe nasłonecznienie i ponury widok za oknem sprawiają, że tęsknimy za latem. Często marzymy wówczas o słonecznej plaży i owocowych napojach z palemką. O ile wycieczka do ciepłych krajów wymaga większej organizacji, o tyle orzeźwiający smak pomarańczy możemy odnaleźć w wodzie źródlanej Złoty Potok. Aromat owocu w jednej chwili wprowadzi nas w wakacyjny nastrój.

 


Woda źródlana Złoty Potok o smaku pomarańczowym jest alternatywą dla osób, które nie lubią wody naturalnej, za to częściej sięgają po smakową. Przy zalecanym dziennym spożyciu 2 litrów wody, każdy wybiera najlepszy dla siebie wariant. Woda o smaku pomarańczy z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim poszukującym unikalnego połączenia gazowanej wody źródlanej i smaku owoców.
Naturalne orzeźwienie
Złoty Potok zawiera naturalny ekstrakt z pomarańczy, który sprawia, że woda źródlana wyróżnia się wyjątkowym smakiem i aromatem. Nie zawiera także sztucznych substancji słodzących ani barwników, które niejednokrotnie psują smak wód owocowych. W pełni naturalna woda źródlana orzeźwia i pozwala odnaleźć energię, która towarzyszy nam podczas wakacyjnych wojaży. Woda dostępna jest w butelkach o pojemnościach: 1,5 l i 0,5l.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF