Święta Bożego Narodzenia są dla wielu z nas mocno zapracowanym okresem. Musimy zająć się bowiem nie tylko zakupem prezentów, udekorowaniem choinki, ale także przyrządzeniem rozmaitych potraw oraz wypieków dla zaproszonych do stołu gości. By zaoszczędzić sobie nieco czasu oraz pracy, a przy tym stworzyć dania rodem z najlepszych restauracji,warto sięgnąć po sprawdzone i wysokojakościowe produkty marki BackMit. Znajdziemy wśród nich min. Tarte Orzechy włoskie, Tarte Orzechy laskowe, Tarte Migdały, a także Mak mielony.

backmitMagia świąt, magia smaku

Tematyka kulinarna jest obecnie bardzo popularna. Nikogo nie dziwi zatem fakt, że większość z nas pragnie samodzielnie przygotować świąteczną ucztę. Tradycyjne potrawy stanowią jednak spore wyzwanie wymagające wiele czasu i zaangażowania. Na szczęście istnieje sposób, aby ułatwić sobie pracę, jednym z nich jest wcześniejsze zaopatrzenie się w niezbędne produkty. Jako że, bożonarodzeniowe dania to prawdziwa kopalnia bakalii, przydatne będą przede wszystkim migdały oraz orzechy. Niestety, kojarzą się one najczęściej z kłopotliwym siekaniem, a także bałaganem w kuchni.

By ominąć ten etap sięgnijmy po alternatywę w postaci tartych produktów z linii BackMit: Orzechów włoskich, Orzechów laskowych oraz Migdałów. Są one doceniane przez klientów zwłaszcza za wyjątkową smakową nutę, brak sztucznych dodatków oraz delikatność i jednorodność masy spożywanej potrawy.Na świątecznym stole nie może zabraknąć również maku, stanowiącego jeden z symboli wigilijnych dań. W stworzeniu, możliwie ich najsmaczniejszej wersji, pomoże nam Mak Mielony marki BackMit, który nie tylko nie wymaga dodatkowej, wcześniejszej obróbki takiej jak płukanie czy namaczanie, ale wyklucza też konieczność kłopotliwego, wielokrotne mielenie.Dodatkowo, Mak Mielony marki BackMit jest propozycją w 100% naturalną co sprawia, że pełno w nim zarówno smaku, jak i bogactwa dobroczynnych właściwości.

Produkty z linii BackMit:

Tarte Orzechy włoskie marki BackMit

Masa netto: 200 g

Cena brutto:  9,59 zł

Producent: VOG Polska Sp. z o.o.

Tarte Orzechy laskowe marki BackMit

Masa netto: 200 g

Cena brutto: 10,99 zł

Producent: VOG Polska Sp. z o.o.

Tarte Migdały marki BackMit

Masa netto: 200 g

Cena brutto:9,59 zł

Producent: VOG Polska Sp. z o.o.

Mak mielony marki BackMit

Masa netto: 200 g

Cena brutto: 5.99 zł

Producent: VOG Polska Sp. z o.o.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF