60 smaków dostępnych w karcie menu lodziarni Grycan – Lody od pokoleń kusi różnorodnością. Spróbowanie ich wszystkich jest jednak bardzo trudne i często wiąże się z dylematami, z którego z ulubionych smaków zrezygnować tym razem. Chcąc pomóc gościom Lodziarni Firmowych w dokonaniu wyboru, od stycznia w każdym z lokali pojawiła się nowa promocja Smak miesiąca.

grSorbety z owoców, lody produkowane na bazie śmietanki kremówki lub linia lodów jogurtowych – wybór tych, na które mamy ochotę nie jest łatwy. A kiedy już zdecydujemy się na ich rodzaj pojawia się dylemat: jaki wybrać smak? Lody truflowe, różane a może pistacjowe? Sorbet z Czarnych porzeczek lub Sorbet z Mango. Jogurtowe z wiśniami lub truskawkami – w ofercie marki Grycan – Lody od pokoleń znajduje się ponad 60 smaków, z których każdy kusi wyjątkowym smakiem.

Często obserwuję  takich Gości naszych lodziarni,  którzy stojąc przed  witryną lodową, z blisko 60 smakami  lodów, po długim namyśle w końcu wybierają…  dobrze sobie znane lody waniliowe, czekoladowe i truskawkowe – z uśmiechem opowiada Elżbieta Grycan. – Dlatego zdecydowaliśmy się dodatkowo zachęcić naszych klientów do próbowania mniej tradycyjnych smaków, wprowadzając ofertę Smak miesiąca.

W każdym miesiącu wybrany zostanie jeden smak lodów, który sprzedawany będzie w promocyjnej cenie 2 zł za kulkę. W ten sposób firma chce zwrócić uwagę gości swoich lodziarni na ich bogate menu i oryginalne smaki, których każdy powinien choć raz spróbować. Być może okażą się one tymi jedynymi, ulubionymi. Promocja trwać będzie przez cały 2014 rok, dając szansę na zakup różnych smaków lodów w promocyjnej cenie. W styczniu i w luty, w cenie 2 zł za kulkę sprzedawane będą Lody czekolada z nutką mięty.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF