O poranku szczególnie trudno namówić nasze dzieci, by zjadły coś pożywnego. Niemniej, abyz chęcią sięgały po ulubione kanapki wystarczy umilić im spędzony przy śniadaniu czas wybierając produkty nie tylko smaczne, ale i atrakcyjne wizualnie. Kolorowe opakowania Serów topionych z serii Disney oraz serka Wesoła Łączka marki LACTIMA to doskonały sposób na radosny, smaczny oraz sycący posiłek, który dostarczy naszym pociechom energii oraz sprawi, że z uśmiechem na twarzy rozpoczną każdy nowy dzień.


1Apetyt na radość

Śniadanie to absolutna konieczność, zwłaszcza w przypadku dzieci, które bardzo szybko rosną. Ich organizm potrzebuje zarówno odpowiednich składników odżywczych, jak i regularnych posiłków.

Aby z radością zasiadały o poranku do stołu wystarczy zadbać o to, aby jedzenie nie było tylko obowiązkiem, ale świetną zabawą. Z tą myślą powstały Sery topione z serii Disney oraz serek Wesoła Łączka marki LACTIMA. Ich opakowania ozdobiono wizerunkami postaci z filmowych ekranizacji bajek Walta Disneya, wśród których odnajdziemy m.in. Kubusia Puchatka, Prosiaczka, Tygryska.

Kolorowy krążek zawiera ponadto osiem przepysznych porcji serka topionego, który przygotowano w aż trzech wersjach – Gouda, Emmentaler i Z szynką. Te same smaki odkryjemy także pod postacią klasycznych plasterków, które zamknięto w opakowaniu z identycznym wizerunkiem bajkowych bohaterów. Każda z porcji została zawinięta w folię z praktycznym i wygodnym otwarciem.

Marka LACTIMA przygotowała ponadto śmietankowe trójkąciki dedykowane tak dla chłopców, jak i dziewczynek. Młodzi miłośnicy motoryzacji z chęcią odnajdą na pudełeczku postaci z kultowej animacji Auta, natomiast dziewczętom śniadanie umili grono uśmiechniętych księżniczek Disneya. Innym apetycznym produktem dla dzieci jest serek Wesoła Łączka marki LACTIMA. Jego skład wzbogacono dodatkiem wapnia i witaminy D3. To połączenie pozytywnie wpłynie na układ kostny dzieci oraz gospodarkę wapniowo-fosforową ich młodych organizmów.

Sery topione z serii Disney oraz serek Wesoła Łączka marki LACTIMA to doskonałe dodatki do kanapek oraz tostów, a także pyszne elementy drugiego śniadania naszych pociech. Dzięki nim sprawimy, że dotychczas niechętnie jedzone przez dzieci śniadanie stanie się ich ulubionym posiłkiem, który będzie miał zarówno bajeczny wygląd, jak i smak.

Sery topione z serii Disney marki LACTIMA:

Sery topione w krążku – Gouda, Z szynką, Emmentaler
Opakowanie (masa netto): 140 g (8 porcji x 17,5g)
Sugerowana cena: 2,99 zł/szt.

Sery topione w plasterkach – Gouda, Z szynką, Emmentaler
Opakowanie (masa netto): 130 g
Sugerowana cena: 2,79 zł/szt.

Sery topione w krążku Auta i Księżniczki marki LACTIMA
Opakowanie (masa netto): 140 g (8 porcji x 17,5 g)
Sugerowana cena: 2,99 zł/szt.

Ser topiony Wesoła Łączka marki LACTIMA
Opakowanie (masa netto): 140 g (8 porcji x 17,5 g)
Sugerowana cena: 2,99 zł/szt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF