Do największych wielbicieli pysznych łakoci należą z pewnością dzieci. Jednak w trosce o ich delikatne zdrowie często odmawiamy im skosztowania słodkich specjałów tak często, jakby tego chciały. Batony zbożowe Corny Milk i Corny Milk & Cocoa sprawą, że zupełnie inaczej spojrzymy na ulubione przysmaki naszych pociech. Nie tylko są one uwielbianą przez najmłodszych przekąską, ale stanowią również idealny element pożywnego drugiego śniadania, które uzupełni dietę maluchów o wartościowe węglowodany złożone, wap
Mleczna przyjemność

1

Corny Milk to wyjątkowo harmonijne połączenie dwóch najcenniejszych dla organizmu naszych pociech składników – pełnych energii ziaren zbóż oraz bogatego w białko i wapń mleka. Ta apetyczna kompozycja uzupełniona została dodatkiem miodu, który słynie z prozdrowotnych właściwości, poprawiając pracę układu krwionośnego i nerwowego. Wybierając ten właśnie smakołyk, jako uzupełnienie zabieranego do szkoły śniadania, dostarczymy naszemu dziecku dużej dawki czystego błonnika. Zadba on o właściwy przebieg procesów trawiennych, wspomagając usuwanie toksyn oraz sprawiając, że organizm dzieci wchłaniać będzie ze spożywanych pokarmów tylko to, co najlepsze. Receptura batonów Corny z warstwą mlecznego nadzienia sprawia, że zarówno przywołają one uśmiech na twarzy naszego malca, jak i nasycą jego żołądek dużą dawką energii. Baton Corny Milk dostępny jest także w wersji czekoladowej. Corny Milk & Cocoa zaspokoi apetyt prawdziwych łasuchów, a także, za sprawą dodatku czystego kakao, uzupełni ich codzienną dietę o żelazo i magnez oraz dostarczy wielu cennych witamin i minerałów.

Batony zbożowe w unikatowej formie kanapki z mlecznym nadzieniem to doskonała propozycja nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych łasuchów. Pożywne połączenie ziaren zbóż, mleka i miodu stanie się ciekawą alternatywą dla ciężkich batonów czekoladowych.

Corny Milk oraz Corny Milk & Cocoa to spełnienie marzeń wszystkich rozsmakowanych w łakociach maluchów, a także ich rodziców, którzy za sprawą ulubionej, zbożowo-mlecznej kanapki skomponują pełnowartościowe drugie śniadanie.

Corny Milk

Waga: 30 g

Cena rekomendowana: 1,69 zł

Corny Milk & Cocoa

Waga: 30 g

Cena rekomendowana: 1,69 zł

Po więcej informacji i na temat pysznych i zdrowych przysmaków zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na https://www.facebook.com/CornyPolska

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF