Zimowe specjały obfitują w bakalie. Dlatego też stworzony na bazie orzechów laskowych batonik zbożowy Corny BIG z pewnością stanie się doskonałym łakociem w mroźne dni. Łącząc w sobie bogate w błonnik ziarna zbóż, a także pełne witamin i minerałów orzechy stworzono smakołyk, który skutecznie zaspokoi nasz apetyt, będąc zarazem lekką alternatywą dla ciężkich i kalorycznych słodkości.

Banana_NEW FIINAL outlinesSycący łakoć

Corny BIG z dodatkiem orzechów laskowych to smakołyk dedykowanyłasuchom, którzy zwracają uwagę na wysoką jakość wybieranych produktów. Ten składający się z pełnowartościowych składników batonik klasy Premium stanowi doskonałe źródło energii, oferując zarazem chwilę przepysznej przyjemności. Corny BIG pochwalić się może największą w kategorii batoników musli gramaturą (50 gram), lekkością i pełnym smakiem. Powstały z połączenia obfitujących w błonnik ziaren zbóż z pożywnymi orzechami laskowymi, stanowi źródło cennych witamin i minerałów.

Orzechowy batonik Corny BIG to zdrowa i pożywna alternatywa kalorycznych łakoci. To idealna propozycja dla osób dbających o linię, które jako jedno z postanowień noworocznych postanowiły ograniczyć niezdrowe słodycze.

CornyBig Orzechowy

Waga: 50 g

Cena rekomendowana:2,29 zł

Po więcej informacji i na temat pysznych i zdrowych przysmaków zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF