Cisza, spokój, smak i jakość – tego w dzisiejszych czasach poszukuje coraz więcej młodych osób. Doceniamy krótkie chwile spędzone przy stole w gronie najbliższych oraz wyjątkowość i niepowtarzalność produktów o tradycyjnym smaku. Z tego względu cieszą nas wszystkie okazje, kiedy możemy skosztować regionalnych przysmaków i choć przez chwilę docenić ich wyjątkowość. Nośnikiem tradycji jest także marka Tarczyn, obecna na rynku od 1967 roku, która w swoich szklanych butelkach zamknęła wszystko to, co najlepsze w polskich sadach i co najbardziej smakuje nam w owocach.

tarczynTradycja jest najważniejsza

W Polsce coraz bardziej zauważalny jest trend polegający na poszukiwaniu smaków z dzieciństwa, zachwycaniu się rękodziełami oraz regionalnymi wyrobami. Przywiązanie do tradycji widoczne jest również w ciągu całego roku, szczególnie podczas licznych targów, jarmarków i pikników organizowanych w wielu miastach Polski, gdzie możemy spotkać lokalnych producentów, skosztować regionalnej kuchni i poznać historię oraz kulturę okolicy. Tego typu wydarzenia cieszą się dużą popularnością, co jest potwierdzeniem tezy, że tradycja odgrywa w naszym życiu ważną rolę, szczególnie, że żyjemy w czasach, gdzie mody i trendy zmieniają się bardzo szybko. Dlatego razem z Tarczynem przestawiamy kilka sposobów na to, jak wprowadzić zasadę slowlife i slowfood do swojej codzienności, aby móc cieszyć się każdą chwilą i najlepszym smakiem, czyli smakiem tradycji.

Skup się na małych przyjemnościach

Aby poczuć prawdziwe szczęście wystarczy rozejrzeć się dookoła i docenić małe rzeczy. Krótka chwila spędzona w parku z tłoczonym sokiem jabłkowym Tarczyna pozwoli Ci przenieść się w czasy beztroskiego dzieciństwa i przywołać najlepsze wspomnienia. Taka mała przyjemność w ciągu dnia to prawdziwa rozkosz dla podniebienia i dla ducha, a przy tym porządna dawka cennych witamin!

Postaw na jakość zamiast na ilość

Robiąc zakupy spożywcze wybieraj produkty od polskich producentów. Soki Tarczyn są produkowane w Polsce od 50 lat wyłącznie z soczystych owoców, co jest gwarancją najwyższej jakości. Jeżeli jesteś koneserem tradycyjnych smaków, na pewno zachwyci Cię śliwka, wiśnia, lub czarna porzeczka zamknięta w szklanej butelce od Tarczyna.

Zdrowie z natury

Przygotowując posiłki, zadbaj o to, aby składały się one w dużej mierze z warzyw i owoców. Taka dieta na pewno doda Ci energii i sprawi, że poczujesz się świetnie. Wychodząc z domu zabierz ze sobą owocowy, pyszny sok, to świetny pomysł na zdrowy dodatek do lunchu.

Wprowadzając w swoje życie te proste zasady możesz być pewien, że odnajdziesz spokój, a drobne przyjemności sprawią Ci o wiele więcej radości niż do tej pory. Gwarantem sukcesu jest też odnalezienie w sobie szacunku do tradycji. Odkryj na nowo smaki z dawnych lat – pomoże Ci w tym marka Tarczyn, która wszystko to, co najlepsze z natury zamknęła w szklanej butelce.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF