Wielu z nas nie potrafi wyobrazić sobie życia bez słodyczy. Sięgamy po nie niezależnie od okazji. Czekolada, cukierki, ciastka i wafelki to najprzyjemniejsze z pokus, jakim się oddajemy.  Jednak jak połączyć miłość do słodyczy z wyrzutami sumienia, gdy zjemy ich zbyt wiele? Wawel znalazł rozwiązanie.

100% smaku

Często kiedy sięgamy po słodycze dopadają nas wyrzuty sumienia. Niestety wielu z nas nie potrafi żyć bez słodkiej przekąski. Dla tych, którzy pragną pogodzić zdrowy styl życia z odrobiną przyjemności, z pomocą przychodzi firma Wawel, która w swojej słodkiej ofercie posiada linię czekolad i wafelków bez dodatku cukru. To rozwiązanie zadowoli nawet najbardziej wymagających wielbicieli słodyczy –osoby na diecie, trenujące czy zapracowane. Teraz gdy zatęsknią za smakiem wytrawnej, gorzkiej lub rozpływającej się w ustach, mlecznej czekolady, mogą sięgnąć po mniej kaloryczne produkty z Wawelu.

6

Towarzysz bez cukru

Na plaży, górskim szlaku, nad jeziorem, a nawet w pracy – wszędzie tam, gdzie może nas dopaść ochota na coś słodkiego, warto mieć przy sobie lekką przekąskę. Doskonałą propozycją na letnie dni są wafelki bez dodatku cukru, z orzeźwiającym, cytrynowym nadzieniem. Mają mniej kalorii niż tradycyjny produkt, a oprócz tego smakują wyśmienicie i w każdej sytuacji poprawią nasz humor.

W linii Wawel bez dodatku cukru znaleźć można czekolady – gorzką i mleczną oraz wafelki z nadzienie cytrynowym oraz kakaowym.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF