Tradycyjne świąteczne wypieki na polskim stole przepełnione są słodyczą – baby opływające lukrem, mazurki pokryte kajmakową masą… A gdyby tak przełamać tę słodycz oryginalnym kwaśnym akcentem? Do przełożenia kruchego ciasta lub dekoracji wielkanocnego mazurka doskonale nada się dżem porzeczkowy STOVIT.

wizualizacja_czarna-porzeczkaDżem porzeczkowy STOVIT to propozycja dla prawdziwych koneserów owocowych smaków. Po otwarciu słoika spod wieczka uwalnia się bogaty zapach owoców, w którym daje się wyczuć również nutę świeżych liści porzeczki. Słodycz porzeczkowych gron dojrzewających w pełnym słońcu uzupełnia kwaśny posmak. Zawieszone w lekkiej galaretce całe kulki porzeczek pełne są wyrazistych, maleńkich pestek nadających dżemowi kroplę przyjemnej cierpkości.

W dżemach STOVIT produkowanych zgodnie z tradycyjnymi recepturami wykorzystywane są jedynie starannie wyselekcjonowane owoce pochodzące od zaufanych dostawców. To one decydują o jakości przetworów. Niski stopień przetworzenia przekłada się na ich konsystencję, smak i wartości odżywcze. Dzięki temu w dżemie porzeczkowym możemy poczuć tak wyrazisty smak owoców.

Cena :

  1. 3,7 zł/260 g
  2. 6 zł/410 g

Więcej na: www.stovit.com.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF