Z okazji tłustego czwartku, 4 lutego, na wszystkich gości lodziarnio-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń w całej Polsce czeka oferta specjalna: do każdej zamówionej kawy lub herbaty tradycyjny pączek z powidłami śliwkowymi dodawany będzie w prezencie.

1Tłusty czwartek to szczególne święto dla miłośników drożdżowych słodkości z owocowym nadzieniem. W tym dniu tradycyjnie większość z nas skosztuje przynamniej jednego pączka. Również lodziarnio-kawiarnie  Grycan–Lody od pokoleń w całym kraju będą kultywować ten obyczaj, dodając tradycyjnego pączka z powidłami śliwkowymi w prezencie do każdej zamówionej tego dnia kawy lub herbaty.

Tłusty czwartek to doskonała okazja, by zgodnie z polskim zwyczajem zjeść pysznego pączka, może nawet kilka  – mówi z uśmiechem Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. Te dostępne w naszych lodziarnio-kawiarniach przygotowywane są ręcznie, jak za dawnych lat, w zaprzyjaźnionej rodzinnej cukierni. Zachęcamy do skosztowania ich z aromatyczną kawą lub herbatą, które stanowią doskonałe uzupełnienie do tego tłustoczwartkowego specjału. Gorąco zapraszamy!

Oferta dostępna będzie 4 lutego we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń. Do każdej kawy na miejscu lub na wynos dołączony będzie pączek gratis. Pączki będą również do nabycia w cenie 3,50 zł /szt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF