Aż 2/3 Polaków uważa Boże Narodzenie za najważniejszą uroczystość w roku, którą spędzają z rodziną. Na wspólne świąteczne chwile z najbliższymi Wawel przygotował specjalną serię najlepszych wyrobów. Dajmy przykład najmłodszym, którzy będą Święta wspominać przez lata.

170Firma Wawel SA przygotowała na Boże Narodzenie 19 wyjątkowych produktów, które mają potrójną moc sprawczą! Po pierwsze, świetnie smakują. Po drugie sprawdzą się w roli poczęstunku lub słodkiego prezentu. Po trzecie, fantastycznie wyglądają, więc można ich użyć, jako ozdób na choinkę. Czekolady, bombonierki Malaga, Kasztanki i Tiki Taki, a także cukierki Michałki dają dużo radości. Pokolenia Polaków nie mogą się mylić, wybierając łakocie Wawelu na Święta dla siebie i dla swoich bliskich. Choć Boże Narodzenie jest raz w roku, to sposobów na wspólną zabawę z wykorzystaniem słodyczy jest wiele.

Dlaczego to takie ważne?

Centrum Badania Opinii Publicznej w ostatnim czasie opublikowało ciekawe dane dotyczące odpowiedzi na pytanie: Na co przede wszystkim brakuje nam czasu? Wyniki są jednoznaczne. Ponad 50% respondentów wskazało, że brakuje nam czasu dla siebie, a prawie 30% z nas żałuje, że nie ma czasu dla najbliższych.

Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki! Warto zaangażować wszystkich domowników w przygotowania i podzielić obowiązki. Idealnie sprawdzą się gry zręcznościowe i planszowe, czy wspólne kolędowanie przy choince. Jest jeszcze jeden niezawodny sposób: wykonywanie ozdób świątecznych na choinkę, do czego idealnie sprawdzą się zarówno cukierki Wawel jak i opakowania po słodyczach. Taka zabawa zainteresuje najmłodszych, a  słodycze doskonale sprawdzają się w roli słodkich nagród i będą mobilizować uczestników zabawy.

Na czas Świąt Bożego Narodzenia, spokoju i wielu radosnych chwil w rodzinnym gronie życzy Słodki Wawel.

 

W ofercie znajdują się:

 Czekolady 100 g:

Gorzka, czyli klasyka wśród czekolad, doskonała dla wielbicieli wytrawnego smaku. Nadaję się idealnie do  świątecznych wypieków. Intensywna, aromatyczna i najwyższej jakości. Taka jest właśnie najwyższej jakości czekolada z Wawelu. Malaga, Kasztanki oraz Tiki Taki to znane i lubiane przez naszych konsumentów praliny, które dostępne są także w formacie tabliczek czekoladowych.

Piernikowa_295_BN

Czekolada 295 g: 

Piernikowa ze Śliwką to nowość inspirowana smakami zimy i świąt. Specjalnie na czas Bożego Narodzenia Wawel wybrał kompozycję, w której połączone zostały smak delikatnego piernika, aromatycznej  śliwki i szlachetnej deserowej czekolady. Wyrazista i intrygująca, taka właśnie jest nowa czekolada z Wawelu. Krówkowa powstała z myślą o najmłodszych fanach słodkiego, karmelowego nadzienia, które zawarte jest we wszystkich produktach z tej serii. Rozszerzenie oferty Wawelu o większe tabliczki oraz inne produkty krówkowe, wynikało z zainteresowania nimi także przez starszych fanów. Wniosek? Słodka Krówkowa będzie podjadana niezależnie od wieku i okoliczności!

Praliny:

Malaga, Kasztanki i Tiki Taki, zachwycają smakiem już od ponad 50-ciu lat! Atrakcyjne i smakowite, przekonują do siebie kolejne pokolenia Polaków. Adwokat, to czekoladki z delikatnym kremem alkoholowym, którego smak wydobywa się wraz z pierwszym kęsem. Dopełnieniem tej przyjemności jest wytrawna deserowa czekolada.Torebka_MichalkiKokosowe_BN

Michałki Białe oraz Zamkowe są jednymi z najpopularniejszych wyrobów Wawelu. Konsumenci doceniają ich intensywnie orzechowy smak, stąd pozycja lidera w swojej kategorii. W wersji zimowej, czyli z atrakcyjnymi motywami graficznymi, nie mogło ich zabraknąć w ofercie na Święta. Perełką w ofercie będzie Śliwka w czekoladzie, która zachwyca nie tylko smakiem, ale także stylowym, eleganckim opakowaniem o niestandardowym kształcie.

Cukierki w torbach 350g:

Cukierki w torbach to atrakcyjne zestawy pakowanych produktów, które można powiesić na świątecznym drzewku. Wśród nich pojawią się Bakaliowe, czyli słodki mix orzechów, wiórków kokosowych i rodzynek oblanych najlepszą czekoladą z Wawelu. Mieszanka Krakowska to kompozycja owocowych galaretek w czekoladzie. Trufle w czekoladzie o głębokim smaku zachwycą bardziej wytrawnych smakoszy. W ofercie także znalazły się  Michałki Białe i Michałki Zamkowe, liderzy  swojej kategorii. oraz Michałki Kokosowe najnowsza wersja smakowa tego produktu. Słodkie cukierki o kokosowym smaku będą przyjemnym urozmaiceniem świątecznej oferty.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF