Święta Wielkiej Nocy to czas pełen ciepła, radości, nadziei i rodzinnej atmosfery. Dopełnieniem ich wyjątkowej atmosfery są słodkości, których nie może zabraknąć na liście świątecznych zakupów. W roli smakołyków na stół oraz upominków od zajączka idealnie sprawdzą się słodycze Coliana.

1

Na sezon wiosenno-świąteczny firma Colian przygotowała specjalną ofertę słodyczy, w której każdy znajdzie coś dla siebie i najbliższych.Obejmuje ona produkty o silnej pozycji rynkowejw opakowaniach z wiosenną kolorystyką lub w standardowej szacie graficznej: praliny, czekolady, cukierki, czekoladki, galaretki, ciastka, wafle rodzinne oraz wyroby skierowane do najmłodszych konsumentów.Proponowane słodkościsprawią, że świąteczne spotkania będą jeszcze słodsze i bardziej radosne.

Wśród produktów dedykowanych dzieciom znajdują się figurki w czekoladzie Goplana z nadzieniem karmelowym, które kształtem i grafiką nawiązują do symboli Wielkanocy – zajączka, kurczaczka i baranka. Oryginalnym upominkiem dla dzieci będzie także puszka w kształcie jaja, zawierająca Galaretki Wiosenne w czekoladzie.

W wielkanocnej ofercie bogato reprezentowane są wyśmienite praliny i czekoladki Solidarności: Śliwka Nałęczowska, Wiśnie w Likierze, Złoty Orzech czy Czekoladowe Tajemnice.Znajdują się w niej również Czekoladki z Klasą:ChocoChoco, Pistachio oraz nowość – Czekoladki z KlasąToffino.Nowymi propozycjami wprowadzonymi do oferty z okazji świąt są bombonierki z cukierkami czekoladowymi Goplana: Torciki Mix i Mieszanka Teatralna. Ponadto ofertę wielkanocną tworzą czekolady Oryginalna MlecznaGoplana i Klasyczna GorzkaGoplana; cukierkiGoplana:ToffinoChoco, ToffinoSoft;ciastka Jeżyki; wafle Familijne oraz galaretki Jolly baby.

Wsparciem sprzedaży dla handlowców są standy ekspozycyjne oraz dedykowane promocje.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF