Wielkanoc to czas, kiedy cieszymy się rodzinną atmosferą, wspólnym malowaniem pisanek, pierwszymi wiosennymi spacerami i czekamy na zajączka z koszem pełnym słodkości. Jak co roku w koszyku nie może zabraknąć pysznych słodyczy Nestlé z wielkanocnej oferty.

 

Ekskluzywna figurka zajączka AFTER EIGHT z aksamitnej gorzkiej czekolady z orzeźwiającą nutą mięty zachwyci każdego swoim wyrafinowanym smakiem. Jej eleganckie opakowanie sprawia, że będzie również miłym podarunkiem dla najbliższych. Świąteczną nowością od Nestlé jest również figurka zajączka KIT KAT z pysznej mlecznej czekolady z zatopionymi w niej kawałkami chrupiącego wafelka.

 

 

Nie ma świąt bez jajek! Dlatego w ofercie Nestlé znalazły się pyszne czekoladowe jajka w świątecznych, kolorowych opakowaniach. Jajka SMARTIES z rozpływającej się w ustach mlecznej czekolady, wypełnione grzechoczącymi czekoladowymi drażetkami mini SMARTIES w kolorowych, cukrowych skorupkach to idealny upominek dla najmłodszych. W koszyczku wielkanocnego zająca znajdą się również pyszne jajka Nestlé oblane mleczną czekoladą. Ich różnobarwne opakowania z zabawnymi rysunkami sprawią, że figurki będą miłym, świątecznym akcentem.

Życzymy wesołych i słodkich Świąt!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF