Kurz, sierść, śmieci, rozlane wino czy olej – odkurzacz wodny doskonale radzi sobie z wieloma rodzajami zabrudzeń. Z myślą o osobach poszukujących uniwersalnego urządzenia, które zadba o perfekcyjny wygląd każdej powierzchni, Samsung stworzył nowe modele odkurzaczy wodnych z linii Motion Sync: VW17H9070HU oraz VW17H9090HU.

vw17h9070hu_009_dynamic_earth_blueCo sprawia, że odkurzanie na mokro jest tak skuteczne? Główną cechą odróżniającą odkurzacze wodne od tradycyjnych jest rodzaj zastosowanego filtra. Odkurzacze z filtrem wodnym wsysają powietrze do specjalnej komory z wodą. Trafiający tam brud oddzielany jest od powietrza, a zanieczyszczenia, które nie zostały w wodzie są zatrzymywane przez dodatkowy filtr (HEPA). Nowe modele odkurzaczy wodnych Samsung Motion Sync zapewniają nie tylko wysoką efektywność czyszczenia, ale dodatkowo wyróżniają się uniwersalnością zastosowań – unikalna konstrukcja sprawia, że wygodnie usuniemy każdy rodzaj zabrudzenia z różnorodnych powierzchni.

Perfekcyjna czystość

Główną zaletą odkurzaczy wodnych Samsung z linii Motion Sync jest funkcja Trio System, która w zależności od potrzeb umożliwia odkurzanie na sucho, na mokro oraz z użyciem filtra wodnego. Jednym z ważniejszych zastosowań tej funkcji, jest usuwanie zabrudzeń takich jak błoto, kurz, a także cieczy z każdej powierzchni. Odkurzenie na mokro dywanów czy płytek nie będzie już dla nas stanowić najmniejszego problemu. Odkurzacz wodny Samsung z funkcją Trio System łączy w sobie te funkcje. Efektywność usuwania zanieczyszczeń potwierdzona w testach wewnętrznych firmy wynosi aż 99% – m. in. dzięki zastosowaniu Cyclone Force Multi 3 w 1 i ogromnej siły ssącej (230W).

Większa wygoda, mniejszy wysiłek

Wygodę użytkowania zapewnia specjalna konstrukcja Motion Sync Design – nawet podczas dynamicznych ruchów odkurzacz zachowuje stabilność. Dzięki możliwości sterowania falami radiowymi i regulacji mocy w rączce, nie musimy przerywać sprzątania, aby zmienić ustawienia urządzenia. Odkurzacze Motion Sync przystosowano do każdej sytuacji i rodzaju zabrudzenia. Do urządzeń dołączone są akcesoria, m. in. szczelinówka, szczotka do kurzu i tapicerki w jednym. Dodatkowo, model VW17H9090HU wyposażono w mini turboszczotkę i szczotkę do parkietu, które ułatwiają sprzątanie różnorodnych powierzchni. Co więcej, specjalne detergenty do podłóg oraz dywanów pomogą utrzymać nasze mieszkanie w idealnej czystości, a wyprofilowane, miękkie koła nie narażają podłogi na zarysowania czy uszkodzenia.

Moc silnika nowych odkurzaczy wodnych Samsung wynosi 1700W.
Sugerowane ceny detaliczne nowych modeli odkurzaczy wodnych Samsung z linii Motion Sync wynoszą: VW17H9070HU – 1499 PLN i VW17H9090HU w zestawie z dodatkową mini turboszczotką i szczotką do parkietu – 1599PLN.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF